Boxee toob turule konkureeriva Apple TV tarkvara ja digibokside uue beetaversiooni

Boxee toob turule konkureeriva Apple TV tarkvara ja digibokside uue beetaversiooni

Teadet oodati alates eelmisest kuust ja see saabus eile: Boxee arendusmeeskond tõi turule oma tarkvara uue beetaversiooni koos täielikult uuendatud liidesega ja avalikustas partnerluse D-Linkiga, et toota ise digiboks.

Boxee Beta toetab esimesena Mac OS X 10.6 Snow Leopard ja on üldsusele kättesaadav 7. jaanuaril CES 2010. Kaasas on mitmeid uusi funktsioone, ümber kujundatud visuaal, soovitused Facebooki ja Twitteri kaudu, võimalus jälgida oma lemmiksaateid ja palju rohkem.

Boxee Beta ekraanipilt

Filmid ja telesaated sisaldavad nüüd kohalikku ja veebisisu. Kõik on korraldatud hooaja ja episoodi järgi, võimaldades teil filtreerida seda, mis on tasuta saadaval või mitte. Sellesse süsteemi kuulub ka Boxee Queue, mis toimib soovitud / viivitatud sisu järjekorda.

. . .

Tulles võitlema Apple TV-ga, lubab Boxee Box juurdepääsu palju suuremale sisukogumikule ning on varustatud suurte ressurssidega mitmesuguste meediumite korraldamiseks ja reprodutseerimiseks ning juurdepääs veebiallikatele, näiteks Pandora.

Boxee Box

D-Linki toodetud seadmed pakuvad lisaks kahele USB-pistikule ka mitmeid ühendusi, näiteks HDMI, SPDIF ja RCA Audio, SD-kaardi pesa laiendamiseks ning 802.11n Wi-Fi ja traadiga Etherneti ühenduvust.

Boxee Box

Toode sisenes turule 2010. aasta esimesel poolel, arvatavasti 200 dollari eest.