bq Curie saabub enne jõule Portugali 169 euro eest

Hispaania kaubamärgi bq all olev uus Curie tahvelarvuti jõuab jõulumĂĽĂĽgi ajaks Portugali “nädala või kahe pärast”. Garantii andis seadme Madridis esitlusel bq toodete asepresident Rodrigo del Prado.

Bq Curie’l on kaheksatolline IPS-ekraan eraldusvõimega 1024 Ă— 768 pikslit, kahetuumaline protsessor 1,4 GHz Cortex A9, neljatuumaline graafikaprotsessor Mali-400 ja 16 GB sisemälu. See seade on varustatud ka 1GB RAM-i, microSD-kaardi pesa, VGA esikaamera ja kahe megapikselise tagakaameraga.

5000 mAh aku, mis peaks tagama Curie’le hea autonoomia. OperatsioonisĂĽsteem on Android 4.1.1 ja tõenäoliselt saab see Jelly Beani uusima versiooni (4.2), kuid bq eest vastutav isik pole kindel, kuna värskendamise protsess sõltub ka kiibi tootja pakutavast toest.

bq-curie-02
bq-curie-05

„Bq on uue tahvelarvuti edukuses kindel ja eeldab, et Curie tahvelarvuti mĂĽĂĽb palju, seda paljuski tänu kaheksatollisele ekraanile ja 4: 3 formaadile, mis Rodrigo del Prado arvates on selle tõu jaoks ideaalne vormitegur. seade “.

Seadme hinna ja kvaliteedi strateegiat käsitletakse kui ühte bq “saladust” ja bränd hoiab ka edaspidi sama mõtlemist. Odavlennufirmade stiil töötab ka ettevõtete tööviisiga, mistõttu ei ole täna enam Portugali kontori avamine küsimus.

Rodrigo del Prado ütles TeK-le, et Lissaboni ja Madridi olemasolev lähedus ei õigusta võimaliku füüsilise asukoha majanduslikku investeerimist Portugalis.

Portugali turg on bq-strateegia jaoks oluline, kuigi müügimahud on palju madalamad kui Hispaanias registreeritud. Riiklikul turul väidab ettevõte, et on e-lugerite ja tahvelarvutite vahel müünud ​​ligi 40 tuhat seadet, kuid Pürenee tasandil moodustavad suurema osa käibest Android-seadmed. 85–90% ettevõtte müüdavatest seadmetest on tahvelarvutid ja ainuüksi Hispaanias müüakse 450 000 ühikut laiast tootevalikust.

NĂĽĂĽd loodab ettevõte 2013. aasta jooksul siseneda teistele turgudele, mistõttu on väljavaated kasvuks. Usalduskliima pĂĽsib ka Portugalis, kus ettevõte loodab jätkata kasvu. “Oleme kindlasti 2013. aastal äratuntavamaks kaubamärgiks,” kommenteerib Rodrigo del Prado.

Bq loodab 2012. aasta lõpetada 35 miljoni euro suuruse tuluga.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi