Bradesco on ette valmistanud Apple Pay

seda Apple Pay saabus Brasiiliasse eksklusiivse 90-päevase partnerluse kaudu Banco Itaga. Keegi ei tea kindlalt, kas teised pangad / krediitkaardid mängu tulevad, kui 90 päeva on möödas, aga eile lugeja Luiz Assis saatke meile järgmine aruanne:

Jah, ülaltoodud ekraan on kahtlemata: Banco Bradesco valmistub juba Apple Pay-sse sisenemiseks. Täpselt, millal see juhtus, pole veel teada, kuid võttes arvesse, et Itaali 90-päevane ainuõigusperiood lõppes juuli alguses, on väga tõenäoline, et Bradesco astub mängu peagi.

Hea on selgeks teha, et isegi kui ülalolev ekraan ilmub neile, kes proovivad Visa Infinite'i Apple Pay-sse lisada, pole krediitkaardi sisestamise protsess ikkagi korralikult lõpule viidud. Midagi sarnast juhtus Itaga vahetult enne ametlikku turuletoomist.

Ilmselt aktsepteerib Luiz saadud teabe kohaselt Bradesco ainult Visa (riiklikke ja rahvusvahelisi) kaarte vastavalt esitatud tingimustes kirjutatule. Kuna kõik on alles ettevalmistamise / integreerimise etapis, loodame, et see säte muutub endiselt ja võetakse vastu ka muid lippe (näiteks Mastercard, Elo ja American Express). Tuleb märkida, et Bradesco väljastab osa neist kaartidest inimestele, kellel ei ole vaja pangakontot, samamoodi kui Itaal mittekontoomanikel, on võimalik taotleda Credicard Zero, mis aktsepteeritakse ka Apple Pay'is.

See on meie toetus ka teistele pankadele (traditsioonilised, nagu Banco do Brasil, Caixa ja Santander, peale Interi, Asli, Neoni jne) ja fintech (nagu Nubank, Trigg ja teised) hakkavad ka Apple Pay'i toetama varsti pärast Ita ainuõiguse lõppemist. Mida rohkem ettevõtteid osaleb, seda parem!