Brasiilia iGO GPS-navigaator iPhone’i ja iPadi jaoks, mĂĽĂĽakse poole hinnaga

IPhone ja iPad 3G / 4G võivad osutuda täiuslikuks GPS-i navigeerijaks tänu App Store’ist ostetud rakendusele, mis on kĂĽll kallis võrreldes teiste poe rakendustega, kuid siiski odavam kui hea just selleks ostetud seade. Täna on mĂĽĂĽgil ĂĽks kuulsamaid, mis alandab selle hinda poole võrra: see tähendab Brasiilia IGO Primo.

Määramata ajaks langes rakenduse hind 49,99 dollarilt 24,99 dollarile 19,99 dollarit (Väheneb veelgi), suurepärane võimalus kõigile, kes ootavad õiget hetke, osta täielik GPS.

App Store’i brauseris on kõik rakendusse sisseehitatud kaardid, mis välistab Interneti-ĂĽhenduse vajaduse. Kuid kuna see kasutab seadme sisemise kiibi GPS-koordinaate, töötab see ainult iPhone’is ja iPad 3G-s (või uues iPad 4G-s). Teistel mudelitel (ka iPod touchil) pole sisseehitatud GPS-i ja seetõttu pole neil võimalust satelliitidega ĂĽhenduda.

Meil pole veel olnud võimalust iGO-d testida, kuid paljud meie lugejad on seda eelistanud. Enne ostmist lugege alati App Store’i arvustusi, et näha, mida kasutajad arvavad. Ja kui jah, siis jätke oma arvamus siia kommentaaridesse.

SEE Brasiilia IGO Primo leiate App Store’ist (link) ja see on universaalne versioon (kohandatud iPhone’i ja iPadi ekraanidele). Nõuab iOS 4.3 või uuemat versiooni.