Brasiilia Mahjongi rakendus toob süsteemi, kus maksate ainult siis, kui soovite (värskendatud)

Üks uudiseid iPhone OS 3.0, mis käivitati eelmise aasta juunis, on arendajatel võimalik müüa rakenduse enda osi (nn rakendusesisesed ostud). Vaatamata süsteemi erinevatele eelistele pole ükski Brasiilia rakendus * veel funktsionaalsust lisanud. Lugu muutub uue mänguga Mahjong, autor Gustavo Cassab.

Mahjong

Gustavo on selle mänguga tegelenud kuid ja nüüd saame teada, miks. Lõputöö oli väga hästi tehtud ja korralik ning kindlasti rahuldab kõiki selle mängustiili austajaid.

Mahjong on Hiinast alguse saanud klassikaline lauamäng, kus teiste inimeste avamiseks tuleb leida paar plaate. Modaalsus Aeg väga raske, sundides teid teatud aja jooksul kõik osad valmis tegema. Vastasel juhul põletab draakoni animatsioon ülejäänud tükid.

5 esialgset kaarti

Selle rakendusega on kaasas 5 esialgset kaarti ja võimalus osta teisi. Esialgu on saadaval ainult üks laienduspakett (laienduspakk koos 25 uue kaardiga), kuid tulevikus võib neid tulla.

Lisapaketid, mida saab osta

Enne ostmist pöörake tähelepanu

SĂĽsteem on suurepärane, sest maksate ainult siis, kui see teile meeldib, ja seda on paljud inimesed App Store’is kurtnud. Rääkimata sellest, et see muudab mängu peaaegu piiramatuks ja seda saab uuesti ja uuesti täiendada.

Kurioosumina kiitis Apple mängu kiirelt heaks, 5 päeva, sest on jõulunädal, mil taotluste esitamine ja kinnitamine nädalaks peatatakse.

SEE Mahjong 5 algkaardiga on see tasuta ja selle saab installida App Store’i kaudu (link). Pakett koos täiendavate kaarditasudega 0,99 dollarit vastavalt, kuid see on täiesti valikuline. Nõuab iPhone OS 3.0 ja töötab iPhone’is ja iPod touchis.

* Tegelikult mängud Arkaadhoki see on esimene „Brasiilia” rakendus, mis rakendab rakendusesiseseid oste, kuid portugalikeelset versiooni pole ja seda ei saa Brasiilia rakenduste poe kaudu osta.