Brasiilia mäng macOS-i ja iOS-i jaoks toob teie ekraanile realistlikud autosõidud

Eelmisel kuul rääkisime Vector Race: Toy Car Trackist, Brasiilia mängust, mis simuleerib hilise auto põhikogemust. Riiklikes arendajates näib valitsevat nostalgialaine, sest täna räägime teisest pealkirjast, millel on sama põhiidee – kuid palju keerukama ja realistlikuma ettepanekuga.

Arendas São Paulos asuv stuudio QUByte Interactive, HTR + autopesa simulatsioon on mäng iOS-ile, macOS-ile ja Androidile, mis toob väga üksikasjaliku vaatenurga oma rajal sõitmise ja sõpradega võidusõidu mängimise kunstile.

Siin on meil autokonfiguraator, millel on ĂĽle 240 erineva konfiguratsiooni, samuti 20 kolme raskusastmega rada ja sisseehitatud rajatoimetaja – lisaks võimalusele oma rajad luua ja jagada, koos iteratsioonsuur ja madal kiirus, hĂĽpped, ristmikud ja kurvid. Meil on ka veebi tulemustabelid ja võimalus Interneti kaudu turniire luua.

Samuti tasub tähelepanu pöörata mängu graafilistele üksikasjadele, mis loovad tõetruult autode jälgi ja annavad neile väga realistlikud seaded näiteks stsenaariumides nagu arkaad, linn ja kõrb. On hea märkida, et pealkirjad on mitmeplatvormilised, see tähendab, et teie iOS-is loodud märkmed ja lood töötavad MacOS-is ja Androidis normaalselt.

HTR + pesuautode simulatsiooni iOS-ile saab App Store’ist tasuta osta, sisemised ostud avavad täieliku kogemuse. Maci versioon maksab omakorda R $ 53. Tasub järele vaadata!


HTR + teenindusautode simulatsiooni rakenduse ikoon


HTR + teenindusautode simulatsiooni rakenduse ikoon