Brasiilia rakendus Go2Job võimaldab teil täielikke CV-sid luua ja saata oma iPhone'is või iPadis

Brasiilia rakendus Go2Job võimaldab teil täielikke CV-sid luua ja saata oma iPhone'is või iPadis

Eriti nendel üsna ebakindlatel aegadel näib töö otsimise kunst olevat hädavajalik kõigile õppimiseks, olgu nad noored, kes otsivad oma esimest tööd või konsolideeritud spetsialistid. Selle tehnika puhul on üks esimestest sammudest ka üks raskemaid: kuulsa õppekava (või vit õppekava, viimase jaoks). Mida kaasatakse? Kuidas vormindada? Kas ma teen seda õigesti?

Õnneks saavad uued missioonid teid selle ülesande täitmisel aidata ja te ei pea isegi oma iPhone'i või iPadi abil arvutit puudutama, kui kogu käeulatuses tehtud jätkamise tootmine on tehtud. See Go2Job:


Go2Job rakenduse ikoon - jätkake ja töötage

Töötas välja Brasiilia Roberto Delgado, esitab rakendus liidese, mis on täielikult loodud kasutajatele juhendamiseks oma CV ettevalmistamiseks või nende valmisoleku värskendamiseks. Neile, kes koostavad oma CV-d esmakordselt, toob rakendus kõik väljad ettepanekutega täita valitud eesmärkide kohaselt (alates põhikoolist, näiteks isikuandmed ja akadeemiline koolitus, lõpetades muude eripäradega, nagu huvid või auhinnad ja tunnustus); pärast seda saab kasutaja valida terve rea teemasid, et esitada kõik oma näole.

Pärast dokumendi valmimist on hiljem võimalik kõiki välju redigeerida nii, et õppekava oleks alati ajakohane; Failide saatmisel potentsiaalsetele tööandjatele aitab rakendus kasutajatel luua ka esitlussõnumeid, mis lisatakse e-posti korpusesse. Go2Job lubab piiramatute CV-de saatmist koos manustatud üleslaadimisajalooga ning lisaks toodetakse PDF-faile, mida saab printida või salvestada / eksportida iCloud Drive'i või AirDropi kaudu.

Go2Job on App Store'is tasuta saadaval ja sellel pole ühtegi vaatamist väärt reklaami!