Brasiilia rakendus (ja see on tasuta!) Koos teie iPhone’i kaameraga on teie rõivamärgistel sĂĽmbolid

Kellele see kuulub peske pesukorvi elu jooksul peab seda olema keeruline tõlgendada sümbol, asub osade sildil, mis näitab pesemis- ja hoolduseeskirju. Asi on selles, et neid tuleks tõsiselt võtta: nende tähiste eiramine võib oluliselt vähendada rõivaste, linade, rätikute jms kvaliteeti ja kasulikku eluiga.

Brasiilia uusima arendaja loomise tõttu Alan Pégoli tuli just õige aidata meil neid salapäraseid sümboleid tõlgendada ja riideid võimalikult põhjalikult pesta. Olen siin teie jaoks Pesuläätsed.


Rakenduse Pesulääts ikoon

Tasuta ja reklaamivaba rakendus toob kaasa väga nutika rõdu: suunake lihtsalt oma iPhone (või iPad) kaamera kindla rõivasildi poole ja rakendus tunneb ära pesunäidiku sümbol, esitades selle kõigis kirjeldatud loendites.

Nii saate teada, kas lõige on masinas pestav, maksimaalne veetemperatuur, kui valgendit saab kasutada, milline on kuivatusprotseduur, triikimisprotseduur ja mis veel kehtib.

Lisaks kaamera funktsioonidele saate sirvida ka täielikku sĂĽmbolite loendit – kategooriatesse (pesemine, valgendamine, kuivatamine, triikimine jne) on jagatud rohkem kui 70, sealhulgas professionaalsed juhised. Seega saate isegi õppida pesupesemist ja saada pesupesemeistriks. ?

Pesuläätse saab tasuta alla laadida App Store’ist. Peab kontrollima!