Brasiilia rakendus õpetab lapsi ohustatud liikide kohta

Tuhandete mängude ja rakenduste seas, millel pole palju, ĂĽtleme, konstruktiivset sisu, on hea, kui teie iPhone’is on mõned võimalused, et lapsed saaksid juurde rohkem harivat teavet ja sisu. Rakendus Loomad planeetidel, pärit Brasiilia arendajalt Leonardo Amora, on selleks suurepärane valik.

Selle ägeda välimusega on selle rakenduse idee tutvustada lastele loomi kogu maailmast. Meil on siin selge eesmärk tuua ohustatud isenditest sügavam arusaam uutele põlvkondadele; Siiani on 16 ohustatud looma, keda saab kasutada vastavalt nende asukohale Maal, jääkarudest Arktikas kuni elevantideni Aafrika savannis.


Loomad rakenduse Planet ikoonil

Rakendusel on “teadmiste raamat”, mis on täis liigiteavet, näiteks tehnilisi termineid ja andmeid iga looma kohta; Kui lapsed on teadmistest väga huvitatud, saavad nad teha viktoriini, kus on iga teemaga seotud ĂĽle 30 kĂĽsimuse.

Meil on ka tööriistu, mida väikesed kasutajad kasutavad oma virtuaalsete reiside pildistamiseks, avastuste dokumenteerimiseks ja eriliste hetkede salvestamiseks.

Loomad planeedil maksavad App Store’is 10,90 dollarit ja neil pole sisseehitatud oste – see mudel sisaldab kogu selle lihtsa esmase ostuga sisu ning Leonardo lubab lisada uusi loomi, mänge ja keeli (praegu toetame portugali keelt , Inglise ja hispaania keeles).

Tasub proovida!