Brasiilia soovib Portugali audiovisuaalse piraatluse vastaseid edukaid juhtumeid “jäljendada”

IGAC-i (ĂĽldine kultuuritegevuse inspektsioon) esindaja Silveira Botelho tõstis esile agentuuri missiooni kontrolli- ja kuulmisteenustes ning kultuuripiirkondadest sõltuvates asutustes, samuti autoriõiguste kontrollimist ja kaitset. Selle missiooniks on kultuuri, kirjanike ja etenduste lisaväärtuste loomine fĂĽĂĽsilises keskkonnas, aga ka digitaalselt. IGAC-il on didaktiline projekt, mille eesmärk on luua käitumine, mis jääb autoriõigusest kinni juba väikesest peale, sest lastel on juurdepääs raamatutele ja DVD-dele, mida saab hõlpsasti piraatida. “Oluline on oskus positiivses mõttes aru saada, mida autoriõigus tähendab,” ĂĽtles ta. Haridus on piraatluse vastane, mida on võrreldud ringlussevõtu toimingutega.

Brasiilia kodakondsusministeeriumi erisekretär Carolina Panzolini lisas, et alates 2016. aastast on piraatlusega võitlemiseks koostatud luureandmete tuum. Sel aastal kehtestati föderaalvalitsuse direktiiv kodakondsusministeeriumi koosseisu moodustamiseks. Projekti Law of Law kasutamine muudab võitluse fookuseks hariduse, sest alles siis saab kasutusele võtta muid täiendavaid mehhanisme. Samuti on kavatsuste protokoll Brasiilia justiitsministeeriumiga, et luua institutsioonilise tühimiku täitmiseks sild kahe ministeeriumi vahel.

2019. aastal ühines Brasiilia Maailma Intellektuaalomandi Organisatsiooni autoriõiguste alalise komiteega, mille tulemusel riik täitis piraatluse vastu võitlemiseks rahvusvahelisi lepinguid. Carolina Panzolini osutab isegi sellele, et Portugal on juhtumianalüüs selle tõhususest ebaseadusliku kopeerimise vastases võitluses.

Justiitspolitseist tõi PJ küberkuritegevuse üksuse peainspektor Dias Ramos mitu näidet Portugalis juhtumitest, kuidas ebaseaduslikud tarnijad veebisaite vahetasid. Inspektor mainis isegi, et 200 000 kodust oli kaaperdatud telerid, andmed pärinevad 2014. aastast. Aastatel 2015 ja 2016 puudus endiselt küberkuritegevuse vastu võitlemise osakond, kuid kõik riikliku tasandi osakonnad teatasid kaartide jagamise ja IPTV juhtudest. Kõigist, kes kaebavad ametivõimudele, piisab uurimisprotsessi alustamiseks, tuues esile IPTV kasvu.

Ta paljastas ka õnnestunud juhtumi, kus oli üks villa Porto, kus oli 4 satelliitantenni kaartide jagamiseks. Sisemuses ei ela midagi, vaid lihtsalt korralikud materjalid, nagu oleks see kontor, klientide andmebaasiga arvuti, kus oleks üle 700 inimese. Sellel olid serverid, 40 aktiivset kasti ja üle 100 kasti, mitu riiklike ja välismaiste operaatorite kaarti. Viis arvutit konfiskeeriti voogesituse eest, samuti üks inimene, kes on elektrik, jäi tegevusse.

Avaliku ministeeriumi kĂĽberkuritegevuse bĂĽroo koordinaatorit Pedro Verdelhot peetakse kĂĽberkuritegevuse seaduse “isaks”. Oma kõnes rõhutas ta, et võitlus algas muusikaga, kolis kinno ja nĂĽĂĽd on kaalul televisioonisisu. “Esimesed kaks piraatluse juhtumit tapsid nende vastavad tööstusharud,” rõhutas ta, andes negatiivse tooni uue nuhtluse poole. “Ebaseaduslikkuse kinnitamine” on midagi, mida tuleb teha, erinevalt kirjanikest, kes peavad ka paadiga sõitma. “On riike, kes valmistavad tööriistu, millel pole muud eesmärki kui aidata kaasa piraatluse levitamisele,” hoiatas Pedro Verdelho.

Tema väljakutsetena esile kerkiva mõtlemise kolmas punkt on see, et tänapäevase piraatlusega võitlemisel kasutatakse jätkuvalt iidseid meetodeid. Ăślemaailmse probleemina takistavad piirid jätkuvalt agentide tegevust. “Kurjategijaid pole enam mĂĽĂĽgimessidel, nad on anonĂĽĂĽmsed, Internetis”. See on virtuaalne probleem, mis ilmub ja kaob sekundiga, mainis ta ka. Pedro Verdelho kutsus ĂĽles uuendama uusi võitlusmeetodeid, mis pidid pöörama tähelepanu blokeerimissĂĽsteemile, kuna see käis käsikäes tsensuuriga. Samuti rõhutatakse keskendumist ennetamisele, mitte noomimisele.

Brasiilia justiits- ja avaliku julgeoleku ministeeriumi eest vastutav João Leonardo de Andrade Júnior teatas operatsioonist 404, tuues välja tema küberkuritegevuse üheksast osast koosneva meeskonna. See viitab 211 miljonile inimesele, kellel on 420 miljonit aktiivset seadet, mis põhjustab 8,7 miljardit kahju. Operatsioonil 404 oli 12 osalevat riiki 30 mandaadiga, märkides, et kõigi ametiasutuste vaheline kooskõlastamine oli selle edu suur mõju.

piraatlus “data-title =” tehniline piraatlus – Brasiilia soovib Portugalis edukat juhtumit audiovisuaalse piraatluse vastu “korrata” – SAPO Tek “> tehniline piraatlus

Ăśhingu tehniline tugi on samuti oluline, nagu ka Põhja-Ameerika saatkond, näiteks Google Drive’is ja Amazonis sisuhostimise blokeerimiseks. Interneti-teenuse pakkujad toetavad seda, pakkudes eeskujulikke reageerimisaegu. Link eemaldati Google’is, samuti rakenduste poest, otsiti inimeste kodudest, kellele kuulusid seadmed, mis osutasid selle toiminguga seotud ebaseaduslikule sisule.

Operatsiooni käigus pani väikeoperaator WhatsAppi gruppi mandaadi, käivitades hoiatused sihtmärkide seas, kuid võimud eksitasid kõige tõhusama “kommunikatsioonitehnika” kasutamist: “see on võltsuudis”, saades ametliku vastuse kurjategijate segadusse ajamiseks. .

Tuleb teha järeldus: ametivõimude, spetsialistide ja kõigi piraatlusevastases võitluses osalevate ja sihtrühmade vahel peab olema koostöö, järeldas António Paulo Santo vaekogu ajal.