Brasiilia: teine ​​riik, kus on kõige vähem rakendusi, on…

SEE Brasiilia on teine ​​riik, kes loobus rakendusest, USAst eespool ja India taga vastavalt Liikumise olek 2019. Kuid, on üks väheseid tasuliste rakenduste või ostude ostjaids rakenduses.

SEE Brasiilia telefonides on keskmiselt 33 rakendust ja ta veedab neid kasutades 3 tundi ja 10 minutit päevas, sama uuringu kohaselt. Kuid, tasulised rakendused on taustal. Põhjus, riik ei ilmu isegi esikümnesse.

Riikide järjestamine tarbija kulutuste põhjal. Allikas: AppAnnie

Uuringud aga näitavad seda Brasiilia on Jaapani taga teine ​​riik, kus mobiilsideturg kasvab Jaapanist kiiremini SKT (Sisemajanduse koguprodukt). Tarbijate kulutuste kasv mobiilsidetehnoloogiale (teenused ja seadmed) riigis number 1,80 triljonit dollarit, alates 2016. aastast.

Riigid, kus kulutused mobiilsidetehnoloogiale ĂĽletavad sisemajanduse kogutoodangu kasvu. Allikas: AppAnnie

Sisse Tasulistes rakendustes on naeruväärsed numbrid aastal allalaadimised, võrreldes koguarvuga. Need, kes pakuvad liitumispakett on need inimesed saada rohkem investeeringuid. Vaatamata 60% -lisele kasvule alates 2016. aastast pole mäng teeninud rohkem kui paarsada miljonit dollarit.

Liitumisega seotud kulutused on väga killustatud. Mis on teenus Voogesitus aastal videod ja muusika (Netflix, Globo Play ja Deezer) need, kes koguvad kõige rohkem. Seetõttu koosolek (Sõnnik ja Esineda), professionaalne (Google Lükake, LinkedIn ja Valge raamat) see pärineb puhkus (PlayKids ja Laula! autor Smule).

Brasiilia tarbijate seas enim tulusid teeniv rakendus. Allikas: AppAnnie

Me ei kuluta rakendustele, vaid neile

Brasiilia on 4. riik, mis kasutab enim osturakendusi, läbi 38 miljardit tundi aastas neile. Nimelt 20% kõrgem kui 2016. aastal. Sel juhul Vabaturg on selles segmendis juhtiv rakendus, mis asub Internetis 8. positsioonil hinnang kindral allalaadimised. Ka edasi hinnang aastal allalaadimised, Uber (5) ja 99 Takso (9), paistab silma reaalsete kulutuste abil rakenduse kaudu.

Kuid, oli kasvu poolest silmapaistvam teleportatsioonirakendus, Asutab riigi 6. maailma positsioon. Alates 2016. aastast on selle rakenduse seansside arv suurenenud 45% võrra rohkem kui 3 miljardit seanssi.

Toidu- ja joogirakenduste seansid kokku (tundides) ajavahemikul 2016–2018. Allikas: AppAnnie

Aruanne Mobiilne riik on uuring, mille viis läbi keskus, mis on spetsialiseerunud AppAnnie mobiilituru uurimisele.