contador gratis Skip to content

Brasiilia töökaart, lÔpuks jÔudmas 21. sajandisse

Brasiilia töökaart, lÔpuks jÔudmas 21. sajandisse

Maailm on ĂŒha enam ĂŒhendatud ja ĂŒhendatud pilvega (pilvega), pakkudes meie igapĂ€evaelu jaoks vahendeid ja teenuseid, saabub ka töö- ja sotsiaalkindlustuskaart (CTPS).

Alates teisipĂ€evast (24) on föderaalvalitsus vĂ€lja andnud mÀÀruse 1065, milles sĂ€testatakse digitaalsete töökaartide vĂ€ljaandmise reeglid, mis sarnanevad endiselt „vanade“ paberkaartidega, mis kehtivad endiselt.

KĂ”igil brasiillastel ja vĂ€lismaalastel, kes on registreeritud ĂŒksikisikutena (kellel on CPF), on juurdepÀÀs digitaalsele töökaardile. Teie soovi korral saate sellele lingile juurde pÀÀseda ja registreeruda, et pÀÀseda juurde oma digitaalsele töökaardile.

Reeglite kohaselt ei pea te CTPS-i enam tööandjale ĂŒle andma, piisab sellest, kui teavitate oma CPF-i ja registreerimine toimub digitaalselt. Tööandja poolt digitaalsele töökaardile tehtud kirjed on samavÀÀrsed CLT-s sĂ€testatuga. EttevĂ”tete jaoks, kes juba kasutavad e-sotsiaalset digitaalset raamatupidamissĂŒsteemi, kĂŒsige lihtsalt töötaja CPF-numbrit, mis on samavÀÀrne CTPS-i esitlusega. FĂŒĂŒsilises keskkonnas (vĂ€ike sinine) olev CTPS kehtib endiselt tavapĂ€raselt juhtudel, kui tööandja ei ole kohustatud eSociali kasutama.

Töötajate ja tööandjate mugavuse huvides vĂ€hendage vĂ€rbamise ajal kaasnevat bĂŒrokraatiat.

Alla laadida Digitaalne tööportfell, Teil on versioon versioonile Android vÔi iOS.

See artikkel ei lÔpe siin, jÀtkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind jÀrgmine kord, kallista.


Kas olete nÀinud viga vÔi soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.