contador gratis Saltar al contenido

Brasiilias saavad Samsungi kokkupandavad seadmed otsa 24 tunniga

Brasiilias saavad Samsungi kokkupandavad seadmed otsa 24 tunniga

Esimene Brasiilias müüdav kokkuklapitav ekraaniga nutitelefon Galaxy Fold maksab 12 999 R $ ja on esimesel müügipäeval välja müüdud

Showmetechil osaledes teate, et nädal tagasi saabus Galaxy Fold Brasiiliasse. Nutikas telefon Samsung, 7,3-tollise kokkupandava ekraaniga, saab tellida 17 ja läks ametlikult müüki alles selle nädala kolmapäeval (22). Selgus, et seade, mis maksis mitte vähem kui R 12 999 dollarit, välja müüdud sisene vähem kui 24 tundi lähtesta laos.

Kogukonna suure huvi põhjuseks on asjaolu, et Galaxy Fold on esimene volditud müüakse Brasiilia territooriumil, müüakse isegi enne seda Razr 2019. Tööriist Motorola algne müük lükati USA-s edasi järgmise 26. kuupäevani ja kummaline oli see, et otsese ümberarvestamise korral oli hind pool kokku volditud Samsung (jättes umbes 6300 reaali).

Isegi ettevõtetega, mis ei avalda siin saadaolevate voldikute arvu, on registreerimine ja hinnad endiselt ettevõtte veebisaidil, millel on nüüd müügiedu tähistamiseks uus ekraan:

Galaxy voltimiskohtSamsungi veebisait pärast valikul "Registreeri" (paljundamine) klõpsamist

Siin on mudel ainult ühes konfiguratsioonis: 12 GB RAM + 512 GB salvestusruum. Tasub meeles pidada, et seda saab siin ikkagi uuesti müüa, sest see periood (registreerimise ja ametliku müügi vahel) lõppeb ainult toote edukuse testiga ja tulemused on vaid: brasiillased on nõus maksma mobiiltelefoni kaudu 13 tuhat reaalist. ainulaadne

Meie täieliku ülevaate saate meie arvamuse saamiseks Volditud galaktika.