Brasiillase tehtud rakendus aitab paaridel eesmärke seada ja (uuesti) tuttavaks saada

Kui te järgite MacMagazine, nii et peaksite teadma, et meil on hea meel avaldada rakendusi, mis võivad teid aidata igapäevaselt või konkreetse ülesande täitmisel. See on veelgi rahuldustpakkuvam, kui selle rakenduse teevad näiteks Brasiilia käed Otseülekanne 2.

Selle rakenduse on välja töötanud Porto Alegre’i Apple’i arendajaakadeemia õpilasmeeskond ja see rakendus on loodud eesmärgiga tugevdada paaride vahelist suhtlemist lihtsal ja lõbusal viisil. Sellisel juhul töötab see individuaalsete eesmärkide, loendite ja profiilide ning partnerite isikliku teabega, nagu rõivaste ja kingade suurused, sĂĽnnipäevad jne.


Vabandust, rakendust ei leitud.

Täpsemalt öeldes võimaldab see rakendus luua individuaalseid eesmärke ja paaristada eesmärke; iga saavutatud eesmärgi jaoks on võimalik seda eesmärki uuendada fotoga, nii et teie partner saab teid olemasolevate reaktsioonide põhjal jälgida ja julgustada. Lisaks jagatakse ja värskendatakse loendeid reaalajas, et paarid saaksid kohtumisi ja ülesandeid kiiresti jälgida.

Nagu me ütlesime, saate rakenduses isiklikud eelistused ja huvid seada. Need ressursid võivad olla juhendiks kingituste, näiteks riiete ja kingade tegemisel ning tekitada küsimusi nii teie partneri kleidi / jalanõude suuruse kui ka muude huvide, näiteks lemmiksöökide jms kohta.

Kogu see teave selgitatakse rakenduse esmase seadistamise ajal, kui partner peab määratlema ka oma profiiliteabe. Suhte aastapäeva kuupäeva registreerimisel kuvab loendur päeva, mis muudab aastapäeva kuupäeva arvutamise lihtsamaks.

Lõpuks tasub mainida, et rakenduse disain muudab kogemuse nauditavamaks ja intuitiivsemaks. Näidake oma armastust (sõna otseses mõttes) rakendusega Life for 2, mis on tasuta saadaval App Store’is.