Brasíliasse jõudis näitus "Steve Jobs: Nägija"

Näitus "Steve Jobs: visiooniline" ta oli külastanud Rio de Janeirot (eelmise aasta alguses) ja So Paulot (mitte kaua pärast seda). Õnneks saavad teised Brasiilia linnad Apple'i asutajate ajaloost natuke rohkem teada.

Lugeja sõnul Cludio Castro informeeritud meie Facebooki grupis (neile, kes patroonivad MM), nüüd Braslia aktsepteerige näitust.

20.

sajandi ühe ikoonilisema tegelase Steve Jobs'i elu, näituse teema jõudis Iguatemi Brasliasse pärast edu Rio de Janeiros ja So Paulos.

Seal on rohkem kui 200 eset, sealhulgas haruldased leiutised, ainulaadsed fotod ja muud, mis näitavad natuke ettevõtlikku mõtlemist.

See sündmus viib külastajad teekonnale, mis on jagatud viieks narratiiviks, mis tähistavad erinevaid hetki ettevõtja elus: vaimsus, innovatsioon, konkurents, läbikukkumine ja äri.

See näitus on kestnud alates 31.

juulist Braso kultuuriruum (Iguatemi Shopping) ja töötab kuni 9.

septembrini järgmistel kellaaegadel: esmaspäevast reedeni kell 12–22; Laupäeval kella 10–22; Pühapäeviti ja pühadel 14–20.

Pilet maksab ainult 15 dollarit (kokku) ja seda saab osta nii ametlikul veebisaidil kui ka kaubanduskeskuse piletikassas.

Kui soovite näitusega natukenegi tutvuda ilma, et tegelikult toimumispaigale läheks, MacMagazine külastage näitust, kui ta möödub Rio de Janeirost.

läbi metropolide