Brian Kwon on LG uus tegevjuht ning lahkub nutitelefonide ja telerite osakonna juhtimisest

LG teatas, et uueks tegevjuhiks saab Brian Kwon, kes on seni juhtinud Lõuna-Korea tootja nutitelefonidele pühendatud segmenti telerite ette. Viimase juhtide reorganiseerimisega kaasneb lubadus kiirendada ettevõtte digitaalset ümberkujundamist ja parandada selle finantsolukorda.

Nagu ettevõte pressiteates selgitas, alustab Brian Kwon oma ülesandeid juba käesoleva aasta detsembris. Varem juhi juhitud segmenti juhivad nüüd koduse meelelahutuse osakonna puhul Park Hyoung-sei ja mobiilsektoris Morris Lee.

Brian Kwon on hiljuti välja kuulutatud LG tegevjuht

Krediit: LG

“Data-title =” Brian Kwon on LG värskelt välja kuulutatud tegevjuht – Brian Kwon on LG uus tegevjuht ja lahkub nutitelefonide ja telerite osakonna juhtkonnast – SAPO Tech “> Brian Kwon on hiljuti välja kuulutatud LG tegevjuht Krediit: LG

See otsus on osa põlvkondade vahetamise protsessist, mille LG esimees Koo Kwang-mo kavatseb ellu viia alates ametisse astumisest 2018. aasta juunis. Ettevõtte uus juhtivisioon, mis on rohkem suunatud tehisintellekti ja uuendusliku tarkvara juurutamisele kõikides segmentides, võib tekitada muret, kuna tootjad spetsialiseerunud riistvarale.

Lisaks peab uus juhtkond ületama kahjumisituatsiooni, mida mobiilseadmete segment on kogenud alates 2017. aastast. LG on nutitelefonide turul silmitsi seisnud raskustega, kaotades positsiooni selliste hiiglaste nagu kaasmaalased Samsung, Apple ja Huawei suhtes. 2019. aasta kolmanda kvartali raamatupidamisaruandes kajastas ettevõte oma seadmete müügi osas 25% kahjumit.