Bright Pixel juhib Euroopa konsortsiumi, kelle ĂĽlesanne on teatada plokiahela tehnoloogia potentsiaalist

Blockstarti konsortsium sündis missiooniga aidata väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel mõista plokiahelatehnoloogia potentsiaali, et rakendada programmeerijate ja idufirmade väljatöötatud uuenduslikke lahendusi. Konsortsiumi juhib Portugali ettevõte Bright Pixel ja tal on CIVITTA, mis kaardistab turuvajadused ja hindab, millised lahendused on igas sektoris kõige sobivamad, nii et igal kõnel on selge eesmärk; samuti F6S, mis pakub oma innovatsiooniplatvormi, mis toimib programmeerijate ja ettevõtete vahelise joondusena, nii et neid toetatakse, regulaarselt suheldes.

Projekt kavatseb toetada ka piirkonna ettevõtjaid oma ideede turul kinnitamiseks, plokiahela tehnoloogia kasutamise ja juurutamise heade tavade parandamiseks. Sel eesmärgil propageerivad nii komisjon kui seminarid, konverentsid ja aruanded nii Euroopa Komisjoni kui ka „Euroopa innovatsiooni ökosüsteemi mängijate, näiteks assotsiatsioonide, klastrite, inkubaatorite seas“, seisis avalduses.

tek blockstart “data-title =” tek blockstart – Bright Pixel juhib Euroopa konsortsiumi missiooniga teatada plokiahela tehnoloogia potentsiaalist – SAPO Tek “> blockstart tek

Euroopa Komisjon investeerib 30 kuu jooksul 800 tuhat eurot 60 ettevõtjasse ja 60 ettevõttesse. Osalejad valitakse välja kolmel Euroopa tasandil toimuval konkursil, esimene kavandatakse selleks aastaks.

Bright Pixel peab ennast selle Euroopa projektide konsortsiumi juhiks, et julgustada sellise tehnoloogia kasutuselevõttu, millesse ettevõte on projekte arendanud ja investeerinud. “Blockchainist on saanud ĂĽks fookusvaldkondi, sest me tunneme tohutut potentsiaali ja usume, et programmeerijatele on veel pikk tee minna,” ĂĽtles Bright Pixeli tegevjuht ja kaasasutaja Celso Martinho avalduses.

“Konsortsiumi ĂĽks peamisi väljakutseid on osalejate ligimeelitamine. Usume, et lahendus avaldab positiivset mõju ettevõtetele ja ettevõtjatele endile, kuid selle tehnoloogia teadlikkuse ja hariduse suurendamiseks on vaja teha varasemat tööd, “ütles F6Si kaasasutaja Nuno Varandas.