BTS World: grupi uus mäng on saadaval 176 riigis Androidile ja iOS-ile

Netmarble’iga sõlmitud partnerluse vili muudab BTS Worldi ARMY grupiettevõtjaks ning on saadaval Androidile ja iOS-ile

Sel kolmapäeval (26) peod BTS maailm, K-Popi sensatsioonilt teine ​​mobiilimäng, BTS. Arendatud Netmarmor, on mäng nüüd saadaval allalaadimiseks 176 riiki ja täiesti tasuta, sõltub monetiseerimine mängu funktsioonidest. Selle väljaandega kaasnes avaldamata singel Südamerütm, mis on seanssidele avatud 48 tundi pea fuajees.

Mida mäng edasi annab, on kaasamine ja suhtlemine rühmaga, selle muutmine Armee, teie lojaalse fännibaasi nimi, teie lemmikliikmete esindajates ja ettevõtjates. Anonüümsuse narratiiviga ülemaailmse edu saavutamiseks on fännidel võimalus jälgida ja aidata BTS oma personali liikmena tagades teie heaolu ja edu kõigis väikestes detailides, mis muudavad popstaari nähtuseks, alates teie rõivastuse valimisest või hoolitsemisest, et ta jõuaks õigeks ajaks ametisse.

Mängus on BTS-i liikmete aktiivne osalemine

Mängus on BTS-i liikmete aktiivne osalemine

Kogu sisu on välja töötanud Netmarmor selles osalevad aktiivselt liikmed, kes annavad oma panuse kogu protsessi vältel. Tulemus? Veel 10 000 uut fotot ja 100 eksklusiivset videot ja tõlked 13 keelt, sealhulgas portugali keeles, võimaldab mäng valida peategelase, kus ühe valitud liikme isiksus paistab silma rohkem kui teised. Tõeline kingitus fännidele, kes on oodanud selle mängu väljaandmist.

Nädalate jooksul BTS on mängukampaaniatena pakkunud grupi liikmete koostöös rahvusvaheliste artistidega singleid. Heliriba on nüüd voogesitusplatvormil saadaval ja sellel on füüsiline versioon.

Vahesein on jagatud kolmeks singliks: Unistuste sära, esimeses singlis esinevad vokalistid Jungkook, Jimin ja Jin koos Briti poplaulja Charli XCX-iga; teine ​​lugu ilmus, Uus päev, kõlab V liikme ja räppari J-Hope vokaal, samuti Rootsi poplaulja Zara Larssoni vokaal; viimane lugu, Kogu öö, mis ilmus projekti jaoks eelmisel reedel, on hip-hop singel räppar Juice WRLD-ga koostöös räpparite RM ja Suga.

See uus mobiilimäng ei ole grupi jaoks enneolematu ettevõtmine. Neil on juba mobiilimäng tuntud kui SuperStar BTS, Guitar Hero’ga sarnane projekt, mis võimaldab fännidel suhelda grupi erinevate väljaannetega, sealhulgas Poiss koos Luviga, singel albumiteosest Hingekaart: Persona, Mis debĂĽteeris tänavu Billboardil.

SEE Suur hitt, tema plaadifirma, kasutas filmi teatavaks tegemiseks ka uue mobiilimängu edukat käivitamist Põleta hing, BTS-i kolmas film ja sellega kaasnev maailmaturnee Armasta iseennast, mille laiendust nimetatakse Räägi iseendaga veetis kaks etendust Brasiilias Allianzi park viimase kuu jooksul. Need kaks kuupäeva müüsid Sao Paulo pealinnas üle kuuekümne tuhande pileti.

BTS World: ülemaailmne nähtus

BTS see on ilmselt edukaim näide kultuurinähtusest, mis sai Koreas alguse just, uskuge mind, 27 aastaga. Löögiga tähistatakse Korea hiphopirühmade taaselustamist Seo Taiji ja poisid Korea telesaates 1992. aastal, millest sai räpi ja hip-hopi tempot avalikkusele tutvustades tõeline nähtus. Sealt tekkis esimene Korea poiste rühmitus as KUUM ja Secheskies, Mis moodustas selle, mida me täna teame kui K-Popi.

Esimene edu väljaspool Aasia turgu, mis oli juba omaette hiiglane, oli see Gangnami stiil, koos Psy, sai omal ajal YouTube’i vaadatuim video, mis on nĂĽĂĽd BTSi omanduses. Mis teeb septeti edukamaks kui teised selle segmendi rĂĽhmad, on lojaalse vaatajaskonnaga suhtlemine sotsiaalsetes võrgustikes. Juba algusest peale, liikmed RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ja Jungkook nad ei kata kuulsuse varjukĂĽlgi ja on avatud oma vaimuhaiguste ja väsimuse probleemidest, mis muudab nad täiuslikkust hindavas tööstuses väga autentseks.

Albumisari Armasta iseennast, mis räägib aktsepteerimisest ja omandist, piisavast kütusest, et septett Internetti tuua ÜRO, kus nad pidasid kõne noorte vaimsest tervisest, mis oli kõneisik.

Liitunud mitme platvormi kaasamisprojektidega, kus toodetakse alati enneolematut sisu, BTS õnnestus enda ümber luua tõeline veebikogukond, mis on piisavalt tugev, et aidata neil saavutada suurte muusikakaartide positsioone võrdsetel alustel nimedega nagu Taylor Swift ja Ariana Grande. Idee andmiseks on grupp ladunud kolm albumit number üks Stend mitte aja pärast märkige seda enne, kui see kuulub Biitlid.

BTS maailm saabus selle kindla kindlusega BTS on tänapäeval ĂĽks suurimaid nimesid internetis, garanteeritud edu ja veendumusega, et mäng on uues segmendis pioneer. Sellegipoolest ei suutnud sĂĽsteem kõigi ettevaatusabinõude ja populaarsuse kindluse juures pidurdada juurdepääsude arvu. See mäng on saadaval Apple Store’is ja Google Plays.