Bubbletastic võidab rakenduse February Up

Portugali programmeerijate loovus ja leidlikkus pannakse proovile rakenduses App me Up, mille eesmärk on stimuleerida rakenduste tootmist Windows Phone jaoks. TeK liitub žüriiga, andes oma lugejatele võimaluse hääletada iga kuu juba valitud kolme avalduse seast parim.

Konkursi Kuu rakendus avakuu jooksul oli osalemine entusiastlik, kolme osaleja vahel jagunes ligi 9000 häält. Kuid vähesed peavad võitma ja Bubbletastic on see, kes kogub kõige rohkem krediiti, võites selle võistluse veebruari väljaande.

Pildi nimi

Pidage meeles, et Bubbletastic on Valter Costa välja antud mäng, kus valitseb lihtsus. Kasutaja ülesandeks on eemaldada õhumullid veest erinevatest linnadest, kuid mitme liigutusega, mis võivad sihtimise raskendada.

Mängu esimene linn on New York, kuid programmeerijad lubavad linnad peagi lisada.

Pildi nimi

Võitjad on esile tõstetud nii veebisaidil App me Up kui ka Nokia Lumia 710, mis tarnitakse täna.

Samuti saavad selle veebisaidi kaudu registreeruda kõik, kes on huvitatud oma ideede ja taotluste esitamisest sellele konkursile. Nad ei ole enam märtsi numbri jaoks õigel ajal, kuid nad saavad “häälestada” rakendusi aprilli konkursile.

Veebisaidil olevaid tööriistu on lihtne kasutada ja tekkivate kahtluste lahendamiseks on valmis tugimeeskond.

Lähikuudel annab TeK välja uue rakenduse, mis vahepeal esitati App me Up’ile, mille TeK lugejad hääletusele esitavad. Jää siia!

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi