Budism on varjupaik linnakasutajatele, kes soovivad Internetist lahti ĂĽhendada

Kuid pensionärist majandusteadlane Stone usub budistlikel põhimõtetel, nagu südametunnistus ja tahtlikkus, põhinevat lähenemisviisi.

NPR-ile rääkides selgitas Stone, et kasutajad peaksid hoolikalt jälgima oma kehahoia ja hingamist, ning selgitas, et söögikordade ja “digitaalse paastu” ajal tuleks seadmed kõrvale jätta.

Režiimid „lennuk” ja „ärge häirige”, mida tänapäeval leidub pea kõigis nutitelefonides, on samuti head valikud, et meid internetile pööratava tähelepanu eest säästa.

“Telefoni kätte võttes aitab mind kõige rohkem mõelda oma eesmärkidele, kuidas seda teha,” selgitab ta.

Pärast harjutust jagavad osalejad kogu kogemuse vältel seda, mida nad tundsid.

“Märkasin pärast treeningut, et olin väga keskendunud oma tegemistele, kuid kaotasin täielikult jälje ĂĽmbritsevatest inimestest,” selgitas Carlos Moura, ĂĽks osalejatest sessioonil, kus NPR viibis.

Blogija ja ajakirja New York kaastöötaja Andrew Sullivan kirjutas 2016. aastal, et religioon peaks selle liikumise omaks võtma kui uue eesmärgi selle olemasolu jaoks: ĂĽhendama inimesi, kes ĂĽritavad tehnoloogiast lahti saada, vaimsuse ĂĽmber. “Kui kirikud saavad aru, et katkestused on tänapäeval ĂĽks suurimaid usuohte, võivad nad hakata meelitama uut kogukonda:” digitaalset põlvkonda “,” kirjutavad autorid.