Bulletstorm ja Yakuza Kiwami on novembris PlayStation Plus’is tasuta

Igal kuul on PlayStation Plusi tellijatel juurdepääs uuele tasuta mängude kataloogile. Novembriks valis Sony pealkirja FPS Bulletstorm: Full Clip Edition, mis paistab silma “stiliseeritud” viisil, kuidas nad kõrvaldavad vaenlased, mida nimetatakse “oskuste kaadriteks”, kasutades stsenaariumi teatud elemente loovalt. .

Teine suurepärane pakkumine on PlayStation 2-s välja antud originaalse Yakuza mängu uusversioon, mis kannab nüüd nime Yakuza Kiwami. See tiitel on reis allilma, kus peategelane naaseb oma kodulinna Kamurochosse, olles veetnud 10 aastat trellide taga kuritegude eest, mida ta toime ei pannud.

Ka PlayStation 4 jaoks pakub Plus tiitlit Flynn ja Freckles, mis on välja töötatud programmi PlayStation Talents raames. See on võitlusega seiklus, kus mängijad seisavad silmitsi piraadi Flynniga, lähevad otsima legendaarset aardet: mõõka kapten Freckles.

Lõpuks on PlayStation 3 mängijate jaoks Sony juba tellinud Jackbox Party Pack 2 ja Arkdo Series tiitlid. Ja Vita märkmike puhul võite arvestada Burly Men’i merel ja ringristmikul.

Samuti on PlayStation Plusi jaoks topelt allahindluskampaania, mis on saadaval kuni 21. novembrini.