Butter Royale: see rakendus on umbes nagu Fortnite, kuid sisaldab palju toitu ja lõbusat segamist

Butter Royale: see rakendus on umbes nagu Fortnite, kuid sisaldab palju toitu ja lõbusat segamist

Kui otsite mobiilimängu, mis aitaks kodus lisaaega veeta, võib Butter Royal olla kasulik liitlane. Battle royale iOS-i jaoks on omamoodi Fortnite, kuid sellel on mõned erinevused, näiteks asjaolu, et mängijad ei võitle realistlike relvadega.

Butter Royali arendusstuudio Mighty Bear Games otsustas teha veidi karmima eeldusega mänge. Mäng on seatud tulevikus, kus kõik relvad on kogu maailmas keelatud, nii et mängijad osalevad autentsetes toidulahingutes, kasutades selleks võitluseks Nutrition Operated Machines (NOM).

Saadaval olevate NOM-ide hulgast võivad mängijad leida uudishimulike nimedega seadmeid nagu Mayonator 3000, Breazooka või isegi Relisher. Võitluse võitmiseks peavad mängijad saama vastaste eest põgeneda 5-minutiliste lahingute käigus.

Hoolimata sellest, et tal on võrguĂĽhenduseta reĹľiim, kus kasutaja paneb oma oskused proovile tehisintellekti vastu, on Butter Royale’il veebiversioon, kus 32 mängijat pĂĽĂĽavad ressursse kogudes ja võidutormi eest peitudes võidelda oma ellujäämise nimel. Kokku saab kasutaja valida ĂĽhe 52 tähemärgi seast. Mighty Bear Games’i looming on saadaval App Store’is ja kuna see on osa Apple Arcade teenusest, siis mikrotehinguid pole.