CA siseneb mobiilsusturule koos Cloud Management for Mobilityga

CA siseneb mobiilsusturule koos Cloud Management for Mobilityga

Uus lahendus on esimene samm CA liikumismaailma sisenemisel, nagu näitas uue äriinnovatsiooni peadirektor Ram Varadarajan, kuid jätkab kiirenevas tempos, kinnitas ta TeK-le. Esimene rida loodi eelmisel aastal CA Worldis, kuid nüüd see juhtub.

“Ettevõtluskeskkonnas on ĂĽha rohkem uusi tööriistu, rakendusi ja sisu, mis esitab väljakutseid nii IT-le kui ka ettevõtetele, kes soovivad neist lahendustest võimalused muuta,” kaitses äriuudiste valdkonna juht, kes töötab peaaegu nagu idufirma. CA-s.

Ettevõtte ettepanek on terviklahendus, mis hõlmab ettevõtte kõiki liikuvuskomponente alates arendusvaldkonnast kuni seadmete haldamiseni. Üldiselt on lahendusel neli „osa” (mobiilirakenduste haldamine, mobiilne sisuhaldus, mobiilse e-posti haldamine ja mobiilseadmete haldamine), mida saab kasutada iseseisvalt, kuid täieliku integreerimise abil saate rohkem.

Nutikas konteineritehnoloogia on põhikomponent, kuid ka Mobile DevOps lahendus on eristav element, et ettevõtted saaksid oma rakendusi hõlpsalt ja kiiresti välja töötada. Nagu Enterprise Mobility Management, mis on nüüd saadaval, on ka Mobile DevOps kasutamiseks valmis mitmel kliendil, kelle nime CA keeldub avaldamast.

Pilvepõhise integreerimise mudelit peeti mobiililahenduste reaalsuseks muutmiseks kriitiliseks, kuid ettevõtted väljendasid paindlikkust, mida on vaja integreerimise võimaldamiseks privaatsetes pilvekeskkondades või partnerite pilvelahendustes, andes klientidele valikuõiguse. Litsentsimismudelit saab teostada ka kohapeal või teenusena. Ram Varadarajan usub, et see kasvab lähiaastatel.