Caixa internetipank offline? Kasutaja teatab teenuse probleemist

Caixa internetipank on maas ja kolmapäeva hommikul (01) on probleeme. Interneti kasutajate sõnul ei ole pangateenustele juurdepääs arvutite ega mobiilirakenduste kaudu. Tegelikult on veebitööriista funktsionaalsust jälgiv veebisait DownDetector registreerinud isegi sadu kaebusi platvormi probleemide kohta. SEE TechTudo proovite teenusele juurde pääseda testi tegemiseks, kuid avalehte ei laadita ja sellel on valge ekraan.

LOE: Kuidas tagastada valitsusele hädaabi

Aruannete kohaselt on Caixa internetipangas esinenud vigu alates eelmisest teisipäevast (31). Eile pärastlõunal kinnitas pank isegi veebiteenuste probleeme, mis olid tingitud platvormi uuendamisest. TechTudo pöördus Caixa nõustajate poole, kes selgitasid, et kolmapäevane ebaõnnestumine oli seotud toimingutega pangasüsteemis. Vaatamata probleemile selgitas ettevõte, et kliendil õnnestus operatsioon lõpule viia. Terveid rahatähti saab lugeda teksti lõpust.

1/2 Internetipangast Caixa esitab selle teisipäeva (01) probleemi – Foto: Reproduction / Aline Batista

Internetipank Caixa esitab sel teisipäeval (01) probleemi – Foto: Reproduction / Aline Batista

DownDetectori andmetel hakkas Caixa internetipangas probleeme tekkima kolmapäeval kella 10.30 paiku, jõudes platvormil üle 300 kaebuseni. Kommentaaride kohaselt ei pääse kasutajad teenusele juurde ega saa teha põhitoiminguid, nagu saldode kontrollimine, arvete tasumine ja muude tehingute tegemine.

2/2 DownDetector registreerib sadu kaebusi Internetipanga Caixa kohta – Foto: Reproduction / Aline Batista

DownDetector registreeris sadu kaebusi Caixa internetipanga kohta – Foto: Reproduction / Aline Batista

Interneti-otsinguid jälgiv tööriist Google Trends märkis ka viimase tunni jooksul suurenenud terminite „Internetipanga Caixa võrguĂĽhenduseta” ja „Ma ei pääse Internetipanka da Caixa juurde” otsinguid. Lisaks kasutasid mõned inimesed võimalust teenuse kohta Twitteris kaebusi esitada. Suhtlusvõrgustike kaudu teatavad kasutajad sellele tööriistale juurdepääsu saamiseks ĂĽhenduse vigadest. Telefonis kuvab rakendus ka tõrketeate “SĂĽsteem pole ajutiselt saadaval”.

TechTudole saadetud märkuses kinnitas Caixa platvormiga seotud probleemi, kuid selgitas, et kasutajad saavad teha tehinguid internetipanga kaudu. Heitke pilk ettevõtte positsioonile allpool:

CAIXA selgitas, et alates teisipäevast (30) on panga süsteemi täiustamiseks võetud erinevaid meetmeid teenindusvõimsuse suurendamiseks, mille tulemuseks on katkestused mitmes panga teeninduskanalis.

Pank teavitas ka seda, et isegi katkestuste korral õnnestub klientidel ja saajatel toimingud lõpule viia kas CAIXA Temis, IBC-s või palgaarvestuses. Sel juhul lisame näiteks, et selle nädala esmaspäeval ja teisipäeval maksab Caixa Tem umbes 255 tuhat kviitungit, mis on 3 korda suurem nõudlus kui eelmisel nädalal registreeritud.

Neli nõuannet oma teabe kaitsmiseks veebis

Neli nõuannet oma teabe kaitsmiseks veebis

Peale Caixa Internetipanga juurdepääsuprobleemide on kasutajad sotsiaalvõrgustikes kurtnud rakenduses Caixa Tem püsivate vigade üle. See tööriist, mida kasutatakse digitaalsete sotsiaalsete säästude haldamiseks, valiti ka hädaabipanga tehingu jaoks ja erakorralise FGTS-i väljavõtmiseks 1045 R $. Suure juurdepääsu tõttu võib mobiilirakendus põhjustada ebastabiilsust ja kuvada mõningaid veateateid, sealhulgas proovides maksta arveid rakenduste eest.