Capcom käivitas Androidi sõjalise strateegia Black Command

Kui Capcom teatas sellest ja meil oli see siin kõigile: Black Command on uus mäng reaalajas taktikaline sõjaline strateegia vabastatakse mobiilseadmete jaoks. Selle peamine vaatamisväärsus on veider kaskadööroperatsioon, mis näitab kaarte ja vägesid, nagu annaksime radari ja GPS-süsteemidega kaugkäske.

Must käsk on petlik, sest mis näib olevat naeruväärne ettepanek, on palju sügavam, kui visuaalidest paistab. Tegevused on taktikalisel kaardil kujutatud nii, nagu visualiseeriksime satelliidi kaudu geograafilise asukohaga, suutsime oma vägedele stsenaariumide järgi reaalajas anda korraldusi, kuigi tegevus peatati, kui peatusime, et valida, mida teha. Sealt edasi läks asi keeruliseks.

Võitlus lõpetatakse automaatselt väikese, kuid animeeritud visandiga oluline on see, kuidas iga missioon lõpule viia. Vaenlase vaatepunktist hoidumise tuttava valemi põhjal peame leidma parima viisi nende varitsemiseks. Selleks võime oma tempot aeglustada või geograafilisi õnnetusi enda kasuks ära kasutada. Ilma kaugemale minemata võimaldavad teatud strateegilised punktid meil snaiprid tulistada, suurendades oluliselt laskekaugust ja vältides otseseid konflikte.

Kogu see süsteem on osa suurest kampaaniast, kus üldisel kaardil saame teie vajaduste põhjal valida, milliseid missioone teha. Kuulid on kõige väärtuslikum vara, sest otsevõitlus kulutaks rohkem laskemoona. Teiselt poolt teenib igast missioonist teenitud raha meie palgasõdurite paremaks varustamiseks, kes võivad surra ja siis tuleb nad uute liikmetega asendada.

Nüüd on see sõda Jaapani ja nende asjade tõlgendamise vastu. Mängu ajal ei saa aru, kuidas jazzi peadpööritavad arengud saadavad meid peaaegu jäädavalt. Või inimesed, kes seda teevad brofist lõpetades poolsada Talibani mässulist. Seeria B vähese (või väga) suulae isu jaoks.

Must käsk vähemalt originaalne. Ja Capcomi Jaapani divisjonist tulles ei olnud kuidagi paremat omadussõna. Oleme vastu lõbusale strateegiamängule, mis kannab kuulsat valemit, kuid väga lõbusalt mobiilseks.