Capgemini on teistsugune ja soovib Portugalis äri kahekordistada

Cristina Rodrigues asus juulis Capgemini Portugali tütarettevõtte juhtima tegevjuhina, saades esimeseks naiseks, kes juhtis peaaegu kaks aastakümmet meie riigis tegutsenud konsultantide turuüksust. Ametisse nimetamine järgib rühmade ülemaailmset ümberkorraldamist, mis on nüüd piirkonniti määratletud.

Portugalist sai osa väikeriikide rĂĽhmast, mis ei kuulu enam PĂĽrenee “sfääri” alla. “Väljakutse on jätkata seda, mida me tegime olulise kirvega, kuid teistmoodi: uute inimeste ja uute mõtteviisidega, muutes” kultuuri “,” ĂĽtles ametnik kohtumisel ajakirjanikega Lissabonis sel teisipäeval – turul .

Selle põhieesmärk on sama: “parandada ettevõtte äritegevust parimal võimalikul viisil”. Või täpsemalt öeldes suurendab see äri “radikaalselt”. Cristina Rodrigues ĂĽtles, et võttis endale kohustuse kahekordistada Capgemini Portuguali käivet 2022. aastaks, kuigi ta teadis, et väljakutset peetakse “jõhkraks”.

Portugali tĂĽtarettevõte saavutas 2018. aastal 30 miljoni euro suuruse tootluse koos 9% tegevuskasumiga. Eesmärk on järgmise paari aasta jooksul stabiilselt kasvada, nii et 2022. aastal loodaks topeltväärtus. “Kasvasime esimesel poolaastal turule mĂĽĂĽmise osas 50% võrreldes 2017. aastaga”, mis oli võimalik ainult “tänu mind ĂĽmbritsevale fantastilisele meeskonnale”, rõhutas ta, “kuna me ei saa ĂĽksi midagi teha”.

Finantssektor, mis ühendab panganduse ja kindlustuse, moodustab 50% äritegevusest. Energeetika ja kommunaalteenused on sel aastal palju kasvanud ning eeldatavasti kasvab see ka 2019. aastal. Samuti on optimistlikud prognoosid töötleva tööstuse ning jae- ja turustussektori kohta.

Pakutavate teenuste osas tehakse kasvuprognoose pilve ja infrastruktuuri, näiteks kĂĽberturvalisuse ja tarkvaraarenduse jaoks, näiteks automatiseerimise valdkonnas. Kuid peamine esiletõst on jätkuvalt digitaalse kliendikogemuse teenused. “See on piirkond, kus meil on tõesti hea,” rõhutas Cristina Rodrigues.

Ametniku sõnul on Portugali Capgemini grupi jaoks parim tippkeskus. „Meie meeskond ei disaini ainult: see aitab luua klientidele lahendusi ja ettepanekuid. Nad teevad eelmüügi, müügi ja seejärel teostuse ”.