Carcassonne: keskaegne strateegia peopesal

Carcassonne: keskaegne strateegia peopesal

Carcassonne’i lauamäng, mis algselt käivitati Saksamaal 2000. aastal, sai inspiratsiooni keskaegsest linnavallutusteemast ja kindlustatud lossidest. Aastate jooksul on videomängude jaoks tehtud kohandusi mitmel platvormil. Mobiilne versioon paistab silma selle poolest, et saab 3D-graafikaks renoveeritud kõikjal mängida, et paremini sĂĽveneda värvikĂĽllastesse keskaegsetesse stsenaariumidesse.

Eesmärk on maa vallutamine ja peate ehitama linnad kaardile strateegilistesse kohtadesse, mis on ühendatud teede abil, et laiendada elanikkonda ja arendada armeesid, töölisi, põllumajandustootjaid ja muid eriüksusi oma impeeriumi laiendamiseks. Selleks peate stseeni moodustamiseks tükid tahvlile panema.

Androidi versiooni saate alla laadida hinnaga 1.99 eurot.

Kasutades oma nutitelefonide edukust, on Asmodee Digital nüüd mängud teinud kättesaadavaks ka Nintendo Switchil (ja varem Steam PC-l), mis säilitab oma algsed kaasaskantavuse omadused või kui soovite, kuni kuue mängijaga televiisoris mängimiseks. See versioon sisaldab ka kahte käivitatud laiendust: River ja Abbot, mis tutvustavad strateegiamängu uusi reegleid.