Carnaval 2020: Google Maps näitab teie lähedal asuvaid plokke

Teisipäeval (18) teatas Google Google Mapsis ja Google’i abimehes rea uudislugusid, mis lubavad 2020. aasta karnevalil uudistajate elu lihtsustada. Androidi ja iPhone’i (iOS) kaardirakendusega saavad kasutajad kontrollida teetõkkeid. läheduses ja saate reaalajas teateid orgide ajal suletud tänavate kohta. Virtuaalne assistent on programmeeritud aitama naistel vägivaldsetest olukordadest teatada. Mobiilirakendus pakub kontakte vägivaldses olukorras olevate naiste kõnekeskusest ja sõjaväepolitseist.

LOE: Uber: kümme kõige veideramat objekti, mis Carnivalil unustatud on; vaata

See pole esimene kord, kui Google toob karnevaliperioodiks erifunktsiooni. Selle aasta uudsus on see, et sĂĽndmust kajastatakse rohkem, kajastades teavet enam kui 3000 registreeritud kvartali kohta Rio de Janeiro ja Sao Paulo linnades. Paraadi ĂĽksikasjade kontrollimiseks öelge lihtsalt “OK Google, rääkige teetõketega”.

1 neljast Carnaval 2020: Google Maps näitab teie lähedal olevaid plokke – Foto: Beatriz Cardoso / TechTudo

Carnaval 2020: Google Maps näitab plokke teie lähedal – Foto: Beatriz Cardoso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Lisaks saadab Google Maps märguandeid, et teavitada teid reaalajas, millised teed suletakse 2020. aasta karnevali pühade ajal Rio de Janeiros, São Paulos ja Belo Horizonte. Ka selles pealinnas näitavad asukohateenused muudatusi bussiliinide marsruutides. Sellega väldivad lõbuarmastajad viivitamist ja need, kellele populaarsed peod ei meeldi, saavad end takerdumise vältimiseks programmeerida.

Ahistamisvaba karneval

Karnevaliperioodil kannatavad paljud naised pidude ja teetõkete ajal seksuaalse ahistamise ja vägivalla all. Sel põhjusel kordab Google oma partnerlust valitsusvälise organisatsiooniga Think Olga ja toob kasuliku tööriista selle kuriteo hukka mõistmiseks.

Selle funktsiooni aktiveerimiseks öelge assistendirakendusele lihtsalt “OK Google, kuidas ma saan seksuaalsest ahistamisest teatada”. Platvormil on lisaks vägivaldses olukorras olevate naiste (180) ja sõjaväepolitsei (190) kontaktabikeskused, lisaks kuvatakse selle teema kohta lisateabe saamiseks veebisait Think Olga.

Carnival Command Fun

Kaks 4-st Google’i abimehest suhtlesid Carnival 2020 ajal hea huumoriga – Foto: Disclosure / Google

Google’i assistent suhtleb Carnival 2020 ajal hea huumoriga – Foto: avalikustamine / Google

Lisaks seksuaalse ahistamise vastu võitlemisele on Google’i abimees programmeeritud ka vastama meeldivatele käskudele. Kasutajad võivad kĂĽsida karnevali jaoks riietumisnõuandeid, et saada armastavat nõu tagasilĂĽkkamise ĂĽletamiseks hävitama.

IgaĂĽks, kes soovib tehisintellektiga mõnda teemat tõstatada, võib esitada ka selliseid kĂĽsimusi nagu “Kas te joote vett?”, “Mis on teie plaanid karnevaliga?” Ja “Kas sa käisid samba kooli paraadil?”

  • Kas sulle meeldib Carnaval?
  • Kas sa jõid vett?
  • Mis plaanid Carnivaliga on?
  • Kas vaatasite samba kooli paraadi?
  • Looge samba kooli lugu.
  • Looge karnevaliploki nimi.
  • Andke mulle karnevalile uhke näpunäide?
  • Ja kui hävitama kas sa mind ei taha
Kolm neljast Google Trendsist tutvustavad 2020. aasta karnevali trende – Foto: Disclosure / Google

Google Trends näitab Carnival 2020 trende – Foto: avalikustamine / Google

Kas te ei tea, millist kostüümi kanda või soovite teada, kas teie süda või kool on moes? Veebiotsingute jälgimise tööriist Google Trends lõi spetsiaalse lehe, kus on peamine Brasiilia uudishimu riigi suurima populaarse peo vastu. Teabe kontrollimiseks minge lihtsalt Brasiilia platvormile ja puudutage valikut „Carnaval 2020”.

Karneval kodust lahkumata

4/4 Carnival 2020: Google edastab peod Recife’is ja Belo Horizonte’is – Foto: Avalikustamine / Google

Carnival 2020: peod Recife’is ja Belo Horizonte edastavad Google – Foto: Disclosure / Google

Karnevalipäevade ajal on tänavad hõivatud, kuumus on väga suur ja peate turvalisusele rohkem tähelepanu pöörama. Kui teile meeldivad orgiad, kuid teil pole pidude nautimiseks kõiki võimalusi, võite loota Google’i abile. Saidiotsing kuvab lisaks 2020. aasta karnevali ĂĽlekandestseenidele uudiseid ka suuremate karnevaliĂĽrituste kohta Recifes, Belo Horizontes, Rio de Janeiros ja SĂŁo Paulos.

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada