Carnavali näpunäide: film "Steve Jobs", peaosades Michael Fassbender ja Kate Winslet, on Netflixil

Kui te järgite MacMagazine, Teile meeldib kindlasti jälgida uudiseid ja uudiseid Apple'i maailmast. Põhimõtteliselt on võimatu rääkida ettevõttest ja selle toodetest ilma tagasi vaatamata, selle ajaloole, päritolule ja asutajatele.

Kui teile meeldib ka minevikus käimine, saate nüüd filme vaadata "Steve Jobs", režissöör Danny Boyle, Netflixil.

Filmiplakat

Ületades Steve Jobsi karjääri kolm olulist hetke, näitab see biograafiline film Maci loonud inimese nõrkusi ja visioonilisi sihtrühmi.

Lavastusest debüütini on film osalenud mitmetes poleemikates. Jobsi enda elu püüdis tema vabastamist takistada, väites, et see "tuhmis Apple'i asutaja imago".

Teine poleemika on peategelase Michael Fassbenderi ilmumine, kes erinevalt Jobsist pole sarnane Ashton Kutcherile (kes oli filmis "JOBS" Apple'i üks asutajatest). Näitleja ei teinud aga saates midagi halba; tegelikult nimetati ta isegi parima näitleja kandidaadiks Oscaritel, BAFTA-l ja Kuldgloobuse auhindadel.

Kahjuks ei võitnud Fassbender ühtegi auhinda peale tema reguleeritudKate Winslet tõi koju parima toetava näitlejanna kuldgloobuse ja BAFTA. Lisaks pälvis film mõlemal auhinnalise auhinna ka parima kohanemisstsenaariumi nominendid, võites vaid Kuldgloobuse auhindadel.

https://www.youtube.com/watch?v=u0RSPJ3Jx9U

Film on kaks tundi pikk ja jagatud arvamusega. Tegime siin ülevaate, kuid nüüd saate oma järeldused teha vaadates.

Juhuslikult ei pea te olema tehnoloog, et tunnustada panust, mida töökohad on andnud maailmale, eks? Niisiis, kui olete osa nagu mina, saatest "United of Netflix", võite kasutada võimalust seda veel sellel karnevalil näha!

näpunäide Everton Luizzilt