Carnegie Apple’i raamatukogu avatakse 11. päeval; Tim Cook ĂĽtles, et see oli “kõige ambitsioonikam” restaureerimine, mida ettevõte kunagi ette võtnud on

Apple töötab oma uue poe kallal lipulaev Washingtoni osariigist alates 2017. aasta keskpaigast. Hiljuti tuli teave selle varsti avamise kohta ja nüüd on Apple ametliku kuupäeva teatanud.

SEE Carnegie Apple’i raamatukogu avatakse 11. mail kell 10 kohaliku aja järgi.

Sisu uudiste jagamiseks meie uuest kodust Washingtonis – Carnegie Apple’i raamatukogust, mis avatakse 11. mail. On au jätkata selle ilusa hoone pärandit kui kohta, kus inimesed saavad otsida teadmisi ja kogukonnatunnet.

Carnegie raamatukogu (Washingtoni esimene avalik raamatukogu, mis tegutses seal kuni 1970. aastate alguseni) rikkalikus hoones asuv uus pood oli selgelt kujundatud arhitektuuribüroo Foster + Partners kujundusega Angela Ahrendtsi pulga alla. Ma ei jõua ära oodata, millal sind näen.

Et kokku langeda kaupluse avamisega, erinevad ĂĽrituste sessioonid Täna Apple’is keskendub festivalile StoryMakers, mis tähistab selle koha loomelugu. See saab olema kuus nädalat, alates 18. maist.

Apple’i täielikult restaureeritud klassikalises ruumis on 1765 m² poode kõige ambitsioonikamas protsessis, mille ta on kunagi loonud – ĂĽtles Cook ajalehele. Washington Post. Apple kulutas projektile rohkem kui 30 miljonit dollarit ja maksab igal aastal ruumi rentimiseks 700 000 dollarit, tingimusel et see sõlmitakse kĂĽmneaastase miinimumlepinguga.

Apple plaanib ka uue kontori avada poe ees.