Carnival 2020: rakendus, mis võib teid aidata pühade ajal

IgaĂĽks, kes valmistub 2020. aasta karnevaliks, saab sõjakäigu teenimiseks kasutada tehnoloogiat. Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS) mõeldud rakendused muudavad elu lõbusamate inimeste jaoks ning ka nende jaoks, kes eelistavad hooaega suletumalt nautida, puhata. Seal on võimalusi leida lähim tänavakarnevaliplokk, kaunistada marchinhasid ja isegi leida hävitama.

LOE: Carnaval 2020: Google Maps kuvab teie läheduses paanid

Samuti on rakendusi, mis võivad aidata reisivaid inimesi, kellel pole kedagi koera jätma või kes tahavad orgiatest põgeneda ilma tiheda ühistranspordiga silmitsi seistes. Lisaks TechTudo koostas nimekirja kaheksa kasuliku rakendusega, mida kasutada Brasiilia kõige populaarsemate pidude ajal ja nautida 2020. aasta karnevalihooaega parimal võimalikul viisil.

Carnival 2020 of 8: vaadake pĂĽhade ajal kaheksa kasulikku rakendust – Foto: Pixabay

Carnaval 2020: vaadake pĂĽhade ajal kaheksa kasulikku rakendust – Foto: Pixabay

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2/8 Carnival Block 2020 SP ja RJ: CarnaBlocos kannab paraadide loendit ja aitab flirtimisel ikka veel – Foto: Marvin Costa / TechTudo

SP ja RJ Block Carnival 2020: CarnaBlocos kannab paraadiloendeid ja aitab isegi flirtimisel – Foto: Marvin Costa / TechTudo

CarnaBlocos on rakendus, mis toob 2020. aasta karnevali RJ-s ja SP-s täieliku teetõkete ajakava. Puhvrid saavad plokkotsingut filtreerida muusikažanri, keskkonna, hinnangulise vaatajaskonna ja paljude muude üksikasjalike kriteeriumide järgi. Rakendus võimaldab teil luua ka isiklikke plokkide ajakavasid ja jagada neid sõpradega.

Üksikluuletajad eelistavad CarnaBlocosid. Seda seetõttu, et see pakub funktsiooni nimega CarnaCrush, mis töötab sarnaselt Tinderiga ja võimaldab teil enne paraadi leida partneri. Inimeste leidmiseks peate kinnitama nende olemasolu plokis. Seda tehes näitab rakendus teisi inimesi, kes paraadil osalevad. Kiusatus algab juba enne karneval blokeerimist.

3/8 DogHero võimaldab teil leida inimese, kes teie koera karneval 2020 ajal võõrustab – Foto: Marvin Costa / TechTudo

DogHero võimaldab teil leida inimese, kes teie koera Carnival 2020 ajal võõrustab – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas lähete 2020. aasta karnevali ajal reisile ja keegi ei jäta teie koera? Rakendusega DogHero leiate inimese, kes on teie host paitus. Kõik võõrustajad läbivad range testimise ja omavad koertega professionaalset kogemust, mis võimaldab teil olla muretu oma neljajalgse sõbra turvalisuse pärast.

Lisaks võimaldab rakendus teil jälgida kutsika režiimi videote ja fotode kaudu, mida DogHero hooldajad omanikega jagavad. Kõigi platvormil olevate teenuste katvus on kuni 5000 USA dollarit, mis katab tasud loomaarstide, eksamite ja ravimitega.

4/8 Mobillsi finantsjuhid aitavad kulusid kontrollida ja võivad Carnival 2020 ajal kasuks tulla – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Mobillsi finantsjuhid aitavad kulusid kontrollida ja võivad Carnival 2020 ajal olla kasulikud – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kuna 2020. aasta karnevaliperioodil toimub nii palju pidusid ja reise, on loomulik, et kulutused suurenevad. Oma eelarve kontrolli alt hoidmiseks hallake oma finantstegevusi rakenduses Mobills. Lõbusa ja intuitiivse liidese abil võimaldab see tööriist kasutajatel kirjendada tulusid, kulusid, lisada pangakontosid ja kontrollida krediitkaardiarveid. Nende andmetega analüüsib rakendus kapitalivoogu täieliku analüüsi ja toob sisse muu asjakohase statistika.

5/8 Uber on alternatiiv neile, kes soovivad pääseda Carnival 2020 hõivatud ĂĽhistranspordist – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Uber on alternatiiv neile, kes soovivad pääseda Carnival 2020 hõivatud ĂĽhistranspordist – Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Karnevalil suuremates linnades on ühistransport täis inimesi, kes sõidavad ühest kvartalist teise busside, rongide ja metrooga. Kui teile peopilt väga ei meeldi ja soovite oma eesmärke saavutada suurema rahu ja mugavusega, on üks lahendus kasutada Uberit.

Võistlushinnad tõusevad tavaliselt pühade ajal, kuid Uber Rewards lojaalsusprogrammi kasutajatel on võimalus dünaamilistest hindadest loobuda, määrates selle funktsiooni kasutamiseks lemmiktee. Lisaks saavad kõik soovijad jagada reisihindu sõpradega transpordirakenduse kaudu, mis aitab kulusid vähendada 2020. aasta karnevali ajal.

6/8 Happn aitab teil leida inimesi, kes teid Carnival 2020 plokist mööduvad – Foto: Disclosure / Happn

Happn aitab teil leida inimesi, kes mööduvad plokist Carnival 2020 – Foto: Divulrigation / Happn

Happn on suhterakendus, mis võimaldab leida tänaval kohatud inimesi. Tinderi konkurendid jälgivad kõiki kasutaja samme ja võrdlevad neid teiste asukohtadega, et luua soovijate nimekiri, mis võib teile meeldida või eirata.

Kui huvi on vastastikku kasulik, a konkurentsija vestluse jaoks avaneb vestlusaken. Happni töödĂĽnaamika muudab selle ideaalseks rakenduseks teie ĂĽhendamiseks hävitama et sa nägid või kellega sa “lööd” tala ja isegi ei tea nime, aga ma tahaksin rohkem teada saada.

6. Marchinhase karneval

Rakendus Marchinhas de Carnaval, mis on saadaval ainult Android-telefonidele, on parim liitlane neist, kes soovivad, et orgioonide ajal oleksid karnevalilaulude sõnad keele otsas. Sellel rakenduskollektsioonil on 26 pealkirja, sealhulgas klassikud nagu „Mama I want“, „Cachaça ei ole vesi“ ja „Anna mulle seal raha“. Mis kõige parem – see rakendus töötab võrguĂĽhenduseta.

Climatempo 7-st 8-st saate vihmahoiatusi konfigureerida ja see võib Carnival 2020-s olla kasulik – Foto: Caio Bersot / TechTudo

Climatempo võimaldab teil vihmahoiatusi konfigureerida ja see võib Carnival 2020-s olla kasulik – Foto: Caio Bersot / TechTudo

Vihm ei takista kunagi häid inimesi karnevalit nautimast. Siiski on oluline teada, kas riietumisel kummikute ja vihmamantli eraldamiseks tuleb vihma. Seetõttu on Climatempo rakendus oluline liitlane. See näitab järgmise viie päeva praeguseid ja prognoositavaid ilmastikutingimusi, jagatuna alati hommiku, pärastlõuna ja õhtu vahel. Vihmahoiatusi on võimalik isegi konfigureerida.

8/8 Waze aitab teil kiiremini jõuda karnevaliplokkideni – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Waze aitab teil karnevaliplokkidesse kiiremini jõuda – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite jõuda õigel ajal Carnaval 2020 tänavaplokkidesse ja nautida iga sekundit karskust? Nii et teie telefonis peab olema Waze installitud. GPS-rakendus põhineb kasutaja poolt liikluspunktide näitamiseks saadetud infol ja sellel, millised teed peoperioodil suletakse. Tööriist valib sihtkohta parima marsruudi ja värskendab seda isegi reaalajas.

Waze töötab võrguühenduseta?  5 küsimust ja vastust GPS-rakenduse kohta

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust GPS-rakenduse kohta