contador gratis Saltar al contenido

Casa da Moeda on innovatsiooni jaoks miljon eurot. Taotlus alates 1. veebruarist – sellel päeval sait

Casa da Moeda on innovatsiooni jaoks miljon eurot. Taotlus alates 1. veebruarist - sellel päeval sait

Casa da Moeda National Pressi innovatsiooniosakonna INCM Labi propageerimisel algab IN3 innovatsiooniauhinna kolmas väljaanne täna, 31. jaanuaril. Auhind on mõeldud nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele teadlastele, kes on osa INCMi innovatsioonivõrgustikust, mille moodustavad praegu 20 ülikooli ja teaduskeskust. Keskendutakse tootmistehnoloogiale ja -materjalidele, nanotehnoloogiale, IKT-le, robootikale ja automatiseerimisele sadades teadlaste panuses olevates võrkudes.

Kõik kandidaatriigid saavad oma ettevõtte visioonis ja missioonis esitada ettepanekuid, kui nad soovivad teha koostööd INCM-iga, samal ajal kui nad peavad kandideerima tegevustesse, mis integreerivad nende sotsiaalseid eesmärke. Sel eesmärgil loetleb rakenduse veebisait turvaelementidega mitmeid näiteid, näiteks autentimislahendusi; isikut tõendavate dokumentide ja reisidokumentide tootmine või müntide tootmine.

tech veebisait sel päeval

INCM osutas oma avalduses, et kahes eelmises väljaandes tunnustati viit projekti sellistes valdkondades nagu Tööstus 4.0 ja Uued materjalid, mis olid juba väljatöötamisel. Eelmise väljaande õnnestumist arvestades otsustas organisatsioon tõsta auhindade standardit, mis võiks võitjate jaoks ulatuda miljonini.

Avaüritusel, mis toimub Museu do Dinheiros, pidades silmas taotluste vastuvõtmise algust alates 1. veebruarist, korraldab INCM väikese näituse projektidest ja lahendustest, mis soovivad olla uuendusmeelsed. Üritusel osalevad riigi-, majandus- ja digitaaltranspordi minister Pedro Siza Vieira ning teadus-, tehnoloogia- ja kõrgharidusminister Manuel Heitor.