Casa da Moedal on innovatsiooniks miljon eurot. Kandideerimine algab 1. veebruaril

Rahvusliku Pressi – Casa da Moeda innovatsiooniosakonna INCM Labi reklaamimisel algab täna, 31. jaanuaril IN3 innovatsioonipreemia kolmas väljaanne. See auhind on suunatud nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele teadlastele, kes on osa INCMi innovatsioonivõrgustikust, mis koosneb praegu 20 ĂĽlikoolist ja uurimiskeskusest. Fookusvaldkondadeks on tootmine ja materjalitehnoloogia, nanotehnoloogia, IKT, robootika ja automatiseerimine võrkudes sadade teadlaste panusega.

Kõik kandidaatüksused saavad oma ettevõtte visiooni ja missiooni raames esitada ettepanekuid, kui nad soovivad töötada koostöös INCM-iga, kandideerides samas tegevustele, mis integreerivad nende sotsiaalseid eesmärke. Selleks on rakenduse veebisaidil loetletud mitu turvaelementidega näidet, näiteks autentimislahendused; muu hulgas isikut tõendavate dokumentide ja reisidokumentide tootmine või metallmüntide tootmine.

tehnikapäeva sait “data-title =” tehnikapäeva sait – Casa da Moedal on innovatsiooniks miljon eurot. Rakendused algavad 1. veebruaril – SAPO Tech ”> päeva tehniline veebisait

Oma avalduses rõhutas INCM, et kahes eelmises väljaandes olid väljatöötamisel juba viis tunnustatud projekti sellistes valdkondades nagu Tööstus 4.0 ja Uued materjalid. Arvestades eelmise väljaande edukust, otsustas organisatsioon tõsta auhindade latti, mis võib võitjatele ulatuda miljonini.

Algava ürituse ajal, mis toimub Museu do Dinheiros, korraldab INCM taotluste vastuvõtmise algusest alates 1. veebruarist väikese näituse projektidest ja lahendustest, mis soovivad olla innovaatilised. Üritusel osalevad riigi-, majandus- ja digitaalse üleminekuminister Pedro Siza Vieira ning teaduse, tehnoloogia ja kõrghariduse minister Manuel Heitor.