CatchUp: uus Facebooki rakendus soovib teha kiirrühmakõnesid

Uurimis- ja arendusmeeskonna poolt välja töötatud CatchUp on siin, et muuta teie grupikõned veelgi kiiremaks. See rakendus soovib kokku tõmmata kogu konverentside ühendamiseks vajaliku planeerimise, luues selleks keskuse, kus iga kasutaja ilmub võrgus alati, kui ta on ühele konverentsile saadaval.

See rakendus toetab kuni kaheksat inimest kõne kohta. Võimalik on luua sõprade või pereliikmete jaoks rühmi, et oleks lihtsam kontrollida, kes selles ringis on võrgus. Kui see on loodud, on võimalik algatada avalik kõne, et kõik liikmed saaksid liituda.

tek catchup “data-title =” tek catchup – CatchUp: uus Facebooki rakendus soovib koheselt grupikõnesid teha – SAPO Tech ”> sojakastme kraan

CatchUpi kasutamiseks pole teil vaja Facebooki kontot, kuna see rakendus töötab telefoni kontaktide loendi alusel, kus rakendust kasutatakse. Kuid pange tähele, et on võimalik kindlaks teha, millised kontaktid saavad teiega rakenduse kaudu suhelda.

Facebook ütles, et on rakenduse kallal töötanud alates eelmisest aastast, isegi enne COVID-19 pandeemia ilmnemist. Sellest ajast peale on teised sarnased rakendused turul hästi tuntuks saanud, nii et CatchUpil võib ruumi hankimisel tekkida mõningaid raskusi.

See rakendus on saadaval piiratud aja jooksul. Praegu on see eksperimentaalne kontseptsioon, mis võib olla Ameerika tehnoloogia kommertslik toode või mitte.