CES 2016: HTC näitab virtuaalreaalsuse prillide uut versiooni

Seal on HTC Vive uus versioon, virtuaalse reaalsuse prillid, mis on Taiwani tehnoloogiaettevõtte ja videomänguettevõtte Valve partnerluse tulemus. See teine ​​põlvkond on endiselt spetsiaalselt loodud programmeerijatele, kuid sisaldab täiustusi, mis peaksid kuuluma tarbijate jaoks mõeldud lõppversiooni.

Rahvusvahelise ajakirjanduse andmetel on Vive Pre maast madalast ümber kujundatud, et oleks mugavam kasutada ja paljundada kõige ümbritsevamaid kogemusi. Ekraan tagab nüüd ka heledama, selgema pildi ja parema värviparanduse.

Selle varustuse ümberkujundamine tagab ka parema ergonoomika, võimaldades prillidega inimestel virtuaalreaalsuse vidinatega ka parimat kogemust saada. Uudsus laieneb traadita juhtimisele, mõeldes ümber ergonoomilisemaks.

Veel üks esiletõstmist vajav pilt on prillide esiküljele lisatud pildisensor, mis võimaldab teil saada „avatud maailma” ja hübriidseid kogemusi. Kasutaja võib näiteks ruumis või toas ringi käia, teades, et teda teavitatakse takistusest iga kord, kui ta sellele läheneb. Samuti võimaldab see aktiveerida režiimi, kus on võimalik kaamera kaudu näha reaalset maailma, et leida näiteks lähim istekoht.

HTC-l ja Valve’il on seda uut versiooni 7000 ĂĽhikut, mida arendajatele järgmise paari nädala jooksul levitada, mis aitab kaasa prillide sisu arendamisele. Esimene videomäng tuleb näidata jaanuari lõpus ja Vivesi lõplik versioon saabub aprillis.

Vaadake veel CES 2016 uudiseid