CES 2017: Henge Docks tõi turule uue toote ja teatas partnerlusest Apple’iga

2017. aasta tarbeelektroonika näitusel (CES), mis toimus seal Las Vegases (Ameerika Ühendriigid), Henge dokid teatas mitmest uuest tootest uue MacBook Pro abistamiseks.

SEE Paadisadam loodud täpselt Apple’i uute professionaalsete sĂĽlearvutite jaoks, ilma põhiportideta. See pakub masina laadimiseks vajalikku võimsust (85 W) ning lisab kolm USB-A porti, kaks Mini DisplayPorti, Gigabit Ethernet, heliväljundi, SD-kaardilugeja – ja sõltuvalt mudelist ka Thunderbolt 3 (325 dollarit) või USB- C (200 dollarit). Nagu pildilt näha, on tootel disain, mis võimaldab seda eraldada MBP-st (nagu tavaline dokk) või masina all, näiteks tugi /pĂĽsti.

Henge Docksi uus toode

Seda Vertikaalne dokkimisjaam (150 dollarit) võimaldab MacBook Pro’l jääda suletuks ja “seisma”, laadida ja ĂĽhendada USB-C / Thunderbolt 3 kaudu teiste seadmetega, näiteks välise kuvariga. Toetab kõiki kahte suurust uusi MacBooks Pro.

Henge Docksi uus toode

Lõpuks Horisontaalne dokkimisjaam see võib teie MBP-d muuta nii “fĂĽĂĽsiliseks” kui ka pistikupesaks tugevamaks. Sellel on teiste hulgas mitu USB-A porti, Gigabit Ethernet, kokku 13 porti! Mudeli hinnad (MBP suurus) jäävad vahemikku 500–530 dollarit.

Lisaks toodetele teatas ettevõte ka koostööst Apple’iga ja pakub nĂĽĂĽd mitmeid pakette (kimp) palju erinevusi. Ăśks neist pakub juba dokki koos uue MacBook Pro-ga; Muude pakettide hulka kuuluvad Magic Trackpad 2, Magic Keyboard ja Henge’s Clique 2. Pakette saab veebisaidil ise kokku panna, valides lisatavad valikud.

[via 9to5Mac]