CES 2017: Kanex News sisaldab mängupulti, kaasaskantava akuga võtmehoidjat Apple Watchile ja muud

2017. aasta tarbeelektroonika näitus (CES) toimub Las Vegases (Ameerika Ühendriigid) ja oleme seotud seal ilmuvate uudistega. SEE Kanex on üks selline ettevõte, mis teatab headest uudistest.

Rahva (või vähemalt rahva mängijate) üldiseks nautimiseks pakub ettevõte avalikkusele GoPlay Sidekick, MFi juhtmeta kontroller, ühilduv Apple TV, iPhone, iPad ja iPod touch.

Kanex GoPlay Sidekick Control

SEE mängupult ĂĽhendub Bluetooth 4.0 kaudu ja pakub kuni 20 tundi mängimist. See ĂĽhildub enamiku App Store’i mängudega, mis toetavad juhtnuppude kasutamist. Peale selle toimib selle hoidmiseks kasutatud ĂĽmbris ka a pĂĽsti iPhone’ile. Seda saab osta veebruaris hinnaga 60 dollarit. Kes soovib mulle seda anda, seda ma ei keeldu (hoho). ?

Teine uudsus, mille Kanex esitles, on Apple Watchi laadijate seeria. Sarnaselt GoPower Watchi kaasaskantava akuga (100 dollarit), mis kuulutati välja CES 2016-l ja mis tegelikult käivitati augustis, on kõik uued valikud GoPower töötab kellaga magnetilise induktsioonlaadimistehnoloogia abil.

Kanex GoPower aku

SEE GoPoweri kella alus (80 dollarit) on magnetlaadimise ümbris, millel on täiendav USB-port teiste seadmete samaaegseks laadimiseks. Seda GoPower Watch Mini (60 dollarit) on (piisavalt) kaasaskantav akuvõimalus teie Apple Watchi laadimiseks. See on kinnitatud võtmehoidja külge ja võib teie kella laadida täislaadimisega, vabastades sellega 1000mAh. Mõlemad on saadaval selle aasta veebruaris.

Kuid see ei lõpe sellega! Kanex teatas ka, et esitleb uue MacBook Pro vajadustele vastavat CES Thunderbolt 3 adapterite sarja.

Thunderbolt3 Kanexi adapter

Esimene võimalus on ESATA jaoks mõeldud Thunderbolt 3.0, mis sisaldab ka USB 3.0 porti ja mida saab varsti osta hinnaga 130 dollarit. SEE Sadamareis (150 dollarit) aitab andmete edastamiseks ja laadimiseks ühendada Thunderbolt 3 kahe HDMI-porti, ühe USB-A, ühe Gigabit Etherneti ja ühe USB-C pordiga. Uus Thunderbolt 3 / USB-C kaabel jõuab edastuskiiruseks 40Gbps, mis on piisav MBP ühendamiseks uute LG UltraFine 4K ja 5K monitoridega sagedusel 60Hz. Kaablil on 30 USA dollarit (50 cm) ja 70 USA dollarit (2 meetrit).

[melalui[viaMacRumors: 1, 2; Apple World Today]