CES 2017: OWC DEC positsioneerib ennast MacBook Pro alla, lisades rohkem salvestusruumi ja porde

Pärast seda, kui Apple teatas uuest MacBooks Pro, ainult kahe või nelja uksega USB-C, nägime selliste toodete väljakuulutamist nagu Belkini Thunderbolt 3 Express Dock HD ja Thunderbolt 3 Other World Computing Dock.

Täna kuulutab OWC ise midagi palju paremat, mida ta kutsub DETS.

OWC DEC koos MacBook Proga

Selle asemel, et istuda MacBook Pro kõrval laual, asetub DEC end selle alla – masina täiendusena, jättes mulje, et see on (ĂĽsna) paksem kui originaal, enam-vähem nagu 2012. aasta MBP (2,41 cm versus 1,55 cm alates) mis on praegu).

OWC DEC koos MacBook Proga

See toode on endiselt prototüübi staadiumis ja seda näidatakse sel nädalal Las Vegases 2017. aasta tarbeelektroonika näitusel (CES), kuid sellel on juba kuni 4 TB täiendavat välgu / SSD mälumahtu, SD-kaardi pesa, tavaline USB-A 3.1 port. ja Gigabit Etherneti porti. Kuni selle käivitamiseni saab seda varustada rohkemate funktsioonidega.

OWC ütleb, et on esitanud tootele patendi, mis turu osas ei ole ilmselt odav. Pole lihtsalt väga selge, kuidas see MacBook Pro-ga ühendub, kuid ma kujutan ette, et see toimub USB-C-kaabli enda kaudu (st see oleks veidi vähem elegantne kui reklaamkujutis).

[via MacRumors]