CES 2017: Samsung kuulutas välja uue kvantpunktidega mängurimonitori

Samsung teatas äsja mängijate publikule uuest kuvari kujundamiseks varustatud kumera ekraani ja kvantpunktidega kuvarist.

SEE Samsung on näidanud, et panustab sellel suurel hulgal kvantpunktide ekraanil CES. Peale suure ekraani ka monitor QLED see oli kohal ka Las Vegase näitusel mudelil CH711, mis keskendus mängurite publikule.

Keskenduge mängijate publikule

Kui arvasite, et uute pildiseadmete loend on piisavalt hea, otsustas Samsung kuulutada CES 2017. aastal v√§lja m√Ķne laheda uudise. Messil n√§itas L√Ķuna-Korea ettev√Ķte maailmale CH711, mis on v√§ike m√§nguritele keskendunud monitor. Neid mudeleid on saadaval 27 ja 31,5 tolli, mis kuvavad v√§rve suurema kontrastsusega kui tavalistel LCD-ekraanidel – just OLED-ekraani all.

CES 2017: Samsung kuulutas v√§lja uue kvantpunktidega m√§ngurimonitoriK√Ķvera ekraaniga Samsung CH711.

Lisaks suuremale v√§rvide arvule on monitor kumer ja tagab 178-kraadise kuva. See monitor v√Ķimaldab reguleerida ka vertikaalset ja horisontaalset orientatsiooni, mis aitab palju sisu vaatamisel. Ekraani eraldusv√Ķime on 2560 x 1440 pikslit ja tagab 125% RGB v√§rvidest.

Eksisteerivad ka väiksemad mudelid

Peale CH711 esitleb Samsung näitusel CFG70 ja CF791. Need kaks kuulutati välja 2016. aasta detsembris ja ilmusid sel aastal CES-is. Neil on ekraani moodustamisel ka kvantpunktid, mis on kumerad ja keskenduvad professionaalsemale publikule.

CF791 t√∂√∂tab kuvasuhtega 21: 9 ja kuvab rohkem sisu 34-tollisel ekraanil. Kuvab ka 125% RGB-st. See v√Ķimaldab teil kuvada sisu kahest erinevast allikast HDMI v√Ķi DisplayPorti √ľhenduse kaudu. Monitor t√∂√∂tab reageerimisajaga 4 ms. CFG70 on v√§iksem, 24 v√Ķi 27 tolline ja lihtsam, kuid palju kiirema reageerimisajaga, mida iseloomustab 1 ms ja Full HD eraldusv√Ķime.

Siiani pole kummalgi väljaandmisel Brasiiliasse saabumise ametlikku kuupäeva, rääkimata Samsung Brasiilia kinnitatud hinnast.