CES 2018: Colgate toob koostöös Apple’iga turule nutika hambaharja

SEE Tarbeelektroonika näitus (CES) 2018 see on alles algus ja oleme näinud hämmastavaid tooteid koos mõeldamatute tehnoloogiatega, mis toovad meie igapäevaellu uuendusi.

Kasutades seda ĂĽritust, suuhĂĽgieeni valdkonnas tuntud ettevõtted, Colgateavaldas hiljuti Apple’iga koostöö alustamiseks “Nutikas” hambahari!

Colgate E1 hambahari

SEE E1 See töötati välja koos hambaarstide, teadlaste ja kasutajatega, et viia suuhĂĽgieen uuele tasemele. Sellel on teie suu kaardistamiseks mitu 3D-liikumisandurit ja seejärel kasutatakse tehisintellekti algoritmi, et pakkuda reaalajas tagasisidet, et parandada oma “16 suupiirkonna” harjamist.

Colgate E1 hambahari

Bluetooth-ĂĽhenduse kaudu ja oma harjarakendusega Colgate Connect App saate juurde pääseda teabele oma harjamisharjumuste kohta, näiteks millistele aladele peate hammaste pesemisel kõige rohkem keskenduma, ja mitmesugust muud teavet – sealhulgas kogu pere jälgimist.

Colgate E1 hambahari

Laste jaoks on isegi mäng, kus piraat võtab hammaste pesemisel mündi kätte, mis kindlasti julgustab väikelapsi selle harjumusega veelgi rohkem tegelema.

E1 tehisintellekt loodi koostöös Kolibree’ga ja kui kasutate pintslit, saab teie kohta rohkem andmeid pakkuda. Põhimõtteliselt mõistab ta teie vajadust teid aidata. Lahe on see, et andmetega on integreeritud raamistik Apple ResearchKitist ja CareKitist, mis aitavad ekspertidel paremini mõista tarbijate harjamise harjumusi.

Colgate E1 hambahari

Pintsel on nii täiskasvanute kui ka laste jaoks piisavalt kerge kasutamiseks; Teie aku kestab ĂĽhe laadimisega umbes kĂĽmme päeva ja saate selle osta uuesti täidetav harja otsa vahetamiseks (mĂĽĂĽakse kolmes ĂĽhikus hinnaga 20 dollarit). E1 ise tuleb täna Ameerika Ăśhendriikides mĂĽĂĽki 100 dollarit – ainult Apple’i poodides (fĂĽĂĽsilistes ja veebipõhistes).

MacRumorsi kaudu