CES 2018: Satechi kuulutab välja iPhone-i ja Apple Watchi USB-C laadimisjaama

Nagu mitme ettevõttega on juhtunud, Satechi ka kasutada Tarbeelektroonika näitus (CES) 2018 uue välja kuulutamiseks dokk laadimine iPhone’i ja Apple Watchi jaoks.

Helistama Nutikas kahekordne laadimisjaam, aksessuaar on valmistatud alumiiniumist – värviline hõbe või helehall – ja võimaldab mõlemal Apple’i seadmel ĂĽheaegselt laadida. Selleks peate panema välgukaabli (iPhone ja Apple Watch) lahtrisse dokk, mis aitab vältida harude hajutatud segadust.

IPhone Satechi ja Apple Watchi laadimisdokk

Tuleb märkida, et dokk seda saab kasutada ka muude lisaseadmete laadimiseks, näiteks Apple Pencil ja Apple TV juhtnupud (Siri Remote), kuid formaat seab esikohale iPhone’i ja Apple Watchi.

Selle uudsus dokk on see, et ta kasutab USB-C standardit, pakkudes seadmete laadimiseks kuni 15 W, ilma et lisaseade liiga kuumaks läheks – vähemalt nii lubas ettevõte. Samuti saab seda ĂĽhendustĂĽĂĽpi (USB-C / Thunderbolt 3) ĂĽhendada mõlema MacBookiga. [Pro] ja iMacs [Pro] ja ĂĽhilduv seinalaadija.

IPhone Satechi ja Apple Watchi laadimisdokk

Nutikas kahekordne laadimisjaam on tasuline 65 dollarit ja see on saadaval ajavahemikus märtsist juunini (mis saabub põhjapoolkeral) nii Satechi veebisaidil kui ka Amazonis.

9to5Mac kaudu