CES 2019: iOttie toob integreeritud sõidukitoe koos Alexa ja muude uudistega
DODATKI

CES 2019: iOttie toob integreeritud sõidukitoe koos Alexa ja muude uudistega

Kas arvate, et olete saanud uudiseid Tarbeelektroonika näitus (CES) 2019? Sa mõtled valesti! Järgnevate kuude jooksul esitleb endiselt palju tootjaid oma loomingut. Ăśks on iOttie, mis teeb iPhone’i ja muude mobiilseadmete jaoks väga lahedaid tarvikuid.

Sõiduk Easy One Touch Connect on kinnitatud

IOttie Easy One Touch Go toetab Alexa integreerimisega sõidukeid

Uue iOttie paketi kõige atraktiivsem toode näib esmapilgul lihtsa tugisõidukina, kuid ĂĽletab seda kaugelt: kehas Lihtne ĂĽhe puutega ĂĽhendamine, meil on täielik integreerimine Amazoni digitaalse abistajaga Alexa – ĂĽhendage seade lihtsalt auto helisĂĽsteemiga ja täitke häälega käsklusi muusika esitamiseks, ilma, liikluse kontrollimiseks, juhiste hankimiseks, koduautomaatika juhtimiseks ja palju muud.

Sellel tootel on patenteeritud tehnoloogia, mis võimaldab teil nutitelefoni ainult ühe käega hälliga ühendada ja kanda kahte mürasummutavat mikrofoni, et kuulata teie käske ka kõige valjemas autos. IOttie ei öelnud seadme täpset hinda ega saadavust, kuid peaks turule jõudma eeldatavasti selle kvartali lõpus.

Auto Sense sõiduki tugi

IOttie poolt välja kuulutatud teine ​​sõidukikandja pole sugugi nii nutikas, kuid sellel on kena käsi: sensor, mis tuvastab iPhone’i või nutitelefoni, mis puudutab lisatarvikut ja hoiab mootoriga komponente kasutades seadet paigas. Sa ei pea ĂĽldse midagi tegema!

Auto Sense sõiduki tugi

Parandamiseks hoiab Auto Sense oma Qi laadijat endiselt pinnal, nii et teie nutitelefon (kui see muidugi on ühilduv) on alustanud laadimist hetkest, kui see lisaseadmesse jõuab. Tugi on saadaval varsti 55 dollarit.

ION Wireless Go väline aku

Lõpuks on iOttie uuel välisel akul väga klanitud disain, see on kaetud kangasarnase materjaliga ja kõigi funktsioonidega, mida võiksite 2018. aastal soovida. See on 10 000 mAh ja pealmisel pinnal on teie traadita seadme laadimiseks Qi-laadija.

Lisaks on meil iPhone’i ja iPadi jaoks kiire laadimisvõimalusega USB-C port (18W) ning 12 W USB-A port – kokku saate laadida kuni kolme seadet korraga. Sellel tarvikul on ka LED, mis näitab tema enda aku taset.

IOttie ei avalda hinnakujundust ega saadavust iON Wireless Go, kuid eeldatavasti jõuab see turule lähikuudel.

9to5Mac kaudu