contador gratis Saltar al contenido

CES 2019: Lenovo demonstreerib uusi joogat ja ThinkPadi ning uuendab nutiseadmeid koos Alexa tahvelarvutitega integreerimisega

CES 2019: Lenovo demonstreerib uusi joogat ja ThinkPadi ning uuendab nutiseadmeid koos Alexa tahvelarvutitega integreerimisega

Lenovo pole erand, kuna reeglid ja pressikonverentside ruum ei ole piisavad, et äratada Veneetsiasse kogunevate sadade ajakirjanike huvi, et näha, mis on uut. Ja ettevõte ei valmista pettumust kellelegi, kes on CES 2019-l tellinud rohkem kui ühe tunni, mis on kogu vaatamiseks alati lühike.

Kroonehted on jätkuvalt jooga ja ThinkPadi märkmikud ning Lenovol on uudiseid, mis tulevad turule lähikuudel. Yoga S940 on mudelitest kõige muljetavaldavam, disainitud kergemaks ja elegantsemaks, klaasekraani kontuurid ja kaamera asukoht on kõrgel positsioonil, tekitades omamoodi ümberpööratud sälgu.

Varustus on varustatud 8 uue nutifunktsiooniga, mis muudavad selle veelgi huvitavamaks, lisades näotuvastusvormid, videokonverentsidel hägustuva tausta, automaatse blokeerimise ja isikupärastatud hääle kasutamise, mis tunneb ära ainult “omaniku” hääle, kas Cortana või Alexa abil.

Joogasarja piires on C730 renoveeritud, lisades sellele AMOLED-ekraani, mis aitab piltidele rohkem värvi lisada, ja uus A940 töölaud toob töölauale ekraani mõõtmed, paindlikult paigutades kasutaja soovitud nurga alla.

Uuendatud on ka mängude valikut, sama, kuid julge disainikontseptsiooni ja Nvidia uue graafika integreerimisega. Huvitav muudatus on panus jahedamale alale esiküljel ning kuumade uste ja tuulutusavade muutmine märkmiku tagaküljele. Uus Legion on Y740 ja Y540, mis jõudsid USA-s kauplustesse vastavalt veebruaris ja mais.

Samuti on olemas uued mängutarvikud, näiteks mehaaniline klaviatuur, hiir ja kõrvaklapid, aga ka 44-tolline kõver ekraan, millel on sama kasutatav ruum kui kahel traditsioonilisel kõrvuti asetseval ekraanil.