CES 2019: Native Union toob turule erinevate materjalidega traadita laadijad ja ĂĽmbrised

SEE Tarbeelektroonika näitus (CES) peetakse laialdaselt messiks, kus pidusid korraldavad lisaseadmete ja lisaseadmete tootjad, ning 2019. aasta väljaanne ei saa olla erinev. Enam-vähem sarnaste valikute lõpmatuse hulgas on Algne liit paistab silma, kui esitate koostisainetel põhinevat tootepaari, näiteks erinevad.

Rida Terrazzo see koosneb traadita laadimisega dokist ja spetsiaalsest korpusest; mõlemad on ehitatud nn komposiitmaterjali põhjal Jesmonitis, Mis meenutab marmorist tekstuuri ja välimust ning on äärmiselt vastupidav, löögikindel ja keskkonnasõbralik.

Terrazzo Native Union juhtmeta laadimissild

Meil on Terrazzo Edition juhtmeta laadimisdokk, selle ĂĽmmarguse disainiga, mis võimaldab teil nutitelefoni laadida seistes või lamades maksimaalse kiirusega 10W (või 7,5W, mis on iPhone’i maksimaalne lubatud võimsus). Sellel on sisseehitatud termostaat, et vältida seadmete ĂĽlekuumenemist ja see on saadaval kahes kihis, must ja roosa. Saadaval alates järgmisest nädalast tootja veebisaidil 150 dollarit.

Kohtuasi Terrazzo, põlisliidult

SEE Clic Terrazzo iPhone’i ĂĽmbrisomakorda on geomeetriline kujundus, mille Jesmonite on rakendatud enamusele lisaseadme tagumisest pinnast. Tootja sõnul on korpus õhuke ja kerge, kuid vastupidav; iPhone XS ja XS Max jaoks on olemas must ja roosa versioon. Need tulevad mĂĽĂĽki järgmisel nädalal põlisliidu veebisaidil 60 dollarit.

9to5Mac kaudu