CES 2020: Bosch panustab kihlvedusid autonoomse juhtimise, nutikate prillide ja IoT peale

Vähem kui nädal enne CESi 2020. aasta väljaannet avalikustas Bosch mitmeid uuendusi, mis tuuakse Las Vegase peamisele rahvusvahelisele olmeelektroonika näitusele. Esiletõstetud on IoT ja mobiilsuse lahendused, mis kasutavad tehisintellekti või on välja töötatud nende tehnoloogiate põhjal.

Juba enne ĂĽrituse algust sai Saksamaa tootja kaks korda kõige kõrgema hinde innovatsiooniauhinnas – Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni (CTA) aastaprogrammis, mis on tulevaste trendide näitajaks. Probleemiks on näiteks tema 3D-auto monitor, millest ta teatas 2019. aasta augustis.

Klõpsake galeriil, et leida uued panused Boschile CES 2020 jaoks

Liikuvuse osas keskenduvad Boschi CES 2020 panused ka IoT Shuttle’ile, mis lubab pakkuda isikupäraseid võimalusi mobiilsideteenuse pakkujatele kas maismaal või reisijateveol. , samuti selle autonoomsed sõidukid, mis on välja töötatud koostöös Saksamaa tootja Daimleriga.

Samuti näitas ettevõte, et töötab välja uut LiDAR-süsteemi. See tehnoloogia ei määra mitte ainult objekti kaugust, vaid ka selle kuju integreeritud optilise voolu kaudu impulsslaseriga. Autonoomse sõiduki ümbritsev keskkond peegeldab valguse impulsse ja süsteem kasutab seda teavet oma ümbruse kolmemõõtmelise pildi saamiseks. CES 2020 ettevalmistuseks otsustas Saksamaa tootja mitte avaldada täiendavaid üksikasju arendatava süsteemi kohta.

Sisaldab ka selle Light Drive nutikaid prille. Varustus sisaldab integreeritud süsteemi, mis projitseerib kasutaja vaatevälja kujutise, mis on ühendatud nutitelefoni või nutikellaga. Bosch toob SoundSee ka rahvusvahelisele olmeelektroonika näitusele, mis saabub peagi rahvusvahelisse kosmosejaama. NASA Astrobee autonoomsesse robotisse integreeritud seadmed kasutavad mikrofoni, et korjata kosmoses ümbritsevat müra, analüüsides seda tehisintellekti kaudu.