CES 2020: CAT kuulutab uue S32-ga kõigi elementide eest sõja

CES 2020: CAT kuulutab uue S32-ga kõigi elementide eest sõja

CAT toob uue S32 CES-i, säilitades brändi filosoofia vastu pidada ekstreemsetele tingimustele karmides keskkondades ja õues. Sellel seadmel on 4200 mAh aku pikema autonoomia, heleda ekraani ja “kindlate” volituste saamiseks.

Sellel nutitelefonil on raam, mis on sertifitseeritud IP68-ga, tolmu- ja veekindel ning seda on 35 meetri jooksul testitud 1,2 meetri sĂĽgavusel. Selle “tellise” vastupidavuse tõestamiseks läbib see mitu kukkumiskatset 1,8 meetri kõrgusel, tagades, et see testib nutitelefoni kõiki kĂĽlgi ja nurki. Lõpuks test MIL SPEC 810G, mida kasutatakse seadmete jõudluse testimiseks mitmesugustes elementides: vibratsioon, kukkumised, soolane udu ja termiline šokk kõrge ja madala temperatuuri muutuste kaudu.

Praktilises plaanis on Cat S32-l 5,5-tolline 18: 9 ekraan, mida kaitseb DragonTrail Pro Glass, mis on kriimustuskindel. Selle heledus võimaldab lugeda ereda päikesevalguse käes. Puutetundlikku ekraani saab kasutada kinnastega või isegi märgade sõrmedega.

Kui Android 10 on installitud, on selles 3 GB RAM-i, 32 GB sisemälu, mida saab laiendada microSD kaudu. Sellel on ka neljatuumaline protsessor Mediatek Helio A20 MT. Mis puutub kaamerasse, siis sellel on 13 MP taga- ja 5 MP esiläätsed. Sellel on ka LTE Cat 6, VolTE ja VoWiFi ühendus, nii et saate selle võrgus ühendada igas olukorras.

Cat S32 saab osta oma ametlikul veebisaidil ja valitud spetsiaalsetes kauplustes hinnaga 299 eurot.

SAPO TEK on Las Vegases CES 2020-l, et leida peamised trendid ja kõige huvitavamad vidinad, aga ka kõige kummalisemad ning siin saate jälgida kõiki uudiseid, mida me otse Las Vegasest toome.