CES 2020: CTA soovib, et CES kasvaks, kuid ilma et see oleks kĂĽlastajatele ja eksponentidele "ebamugav"

CES 2020: CTA soovib, et CES kasvaks, kuid ilma et see oleks kĂĽlastajatele ja eksponentidele “ebamugav”

Numbrid ei ole osalejate suhtes lõplikud, kuid CES 2020 on seni suurim ja rahvusvahelisem, kus on üle 4500 eksponendi ja rohkem kui 160 riiki. Kas kasvul ja integreeritud aladel on piir? Tarbijakaubanduse assotsiatsiooni (CTA) tegevjuht Gary Shapiro tunnistas SAPO TEK-ile vastates, et soovib, et tema juhitud organisatsiooni missioon kasvaks tehnoloogiavaldkonda ja et lõppkokkuvõttes on kõik ettevõtted tehnoloogiaettevõtted, nii et tänavu tervitavad Delta ja John Deere või Impossible Foods. , mis pole puhas tehnoloogia.

Sellegipoolest on Las Vegase linna piirid ning ruumi ja suutlikkus rohkem kĂĽlastajaid vastu võtta ning CTA arvestab sellega. “Me ei taha, et hotellitoad ja lennud oleksid liiga kallid,” ĂĽtles CESi korraldanud ĂĽhenduse tegevjuht. Mess on “pakitud” ja Eureka pargi kasvatamiseks on nõudlus, mistõttu loodab CTA, et uued ehitatavad hooned võivad CES 2021 ajaks õigeks ajaks valmis olla.

Üks kolmas inimene, kes külastab CES-i, on pärit väljastpoolt Ameerika Ühendriike ning samuti on kasvav idufirmade osakaal, tugev liikumine Prantsusmaalt, tuues 207 idufirmat, aga ka Taiwanist, Itaaliast ja Suurbritanniast.

Küsimusele majanduse blokaadi mõju kohta Hiinale CES-is tunnistas Gary Shapiro, et sel aastal vähenes nii eksponentide arv (kuid mitte nende hõivatud ruumides) kui ka külastajate arv, kuid ta mäletas, et selle põhjuseks oli ka Hiina ebasoodne majanduskliima. .

“Me arvame, et selle saab uue kokkuleppega lahendada [entre os EUA e a China] eelseisvateks nädalateks ja tuletab meelde, et see sektor saab kasu stabiilsusest ja prognoositavusest ning ka maailmast ning see kajastub majanduskasvus.

Gary Shapiro, Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni (CTA) tegevjuht “data-title =” Gary Shapiro, Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni (CTA) tegevjuht – CES 2020: CTA soovib, et CES kasvaks, kuid kĂĽlastajatele ja eksponentidele ebamugav – SAPO Tech ” > Gary Shapiro, Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni (CTA) tegevjuht

Vastutasuks on sellised riigid nagu Jaapan ja Korea sel aastal oma kohalolekut tugevdanud.

Jätkusuutlikkusele tähelepanu pööramine on samuti osa CTA põhimõtetest ja selle õiglaseks muutmiseks omaksvõetud tavasid tunnustatakse “kõige rohelisematena” ning eksponentide järel on rida soovitusi ja materjalide ringlussevõtu reegleid, mida rakendatakse.

Kasvupiirkond ja seksimänguasjad

CES-is esindatud sektorite arv kasvab jätkuvalt ja näitus hõlmab üha suuremat hulka valdkondi, alates autodest kuni seadmete, telerite, nutitelefonide, hääle, robotite, tehisintellekti, nutilinnade ja tervishoiuteenusteni. See on isegi üks kõige enam kasvavaid piirkondi, kasv 25%.

Kategooriasse kuuluvad seksuaaltooted. Eelmisel aastal oli innovatsiooniauhinna saanud Lora DiCarlole austuse avaldamine vastuoluline ning nĂĽĂĽd tegi Gary Shapiro “mea culpa” ja arvas, et see on viga. “Auhinna tagasivõtmine oli viga ja me oleme sellest teadlikud,” ĂĽtles ta ajakirjanikega kohtudes, kuid kinnitas, et see pani CTA-d seda kategooriat lähemalt uurima.

Sel aastal avas organisatsioon uksed ettevõtetele, kellel on seksisektori tooteid, ja võtab nĂĽĂĽd kokku “kogemused”, et otsustada, kas kategooria jääb järgmiseks aastaks. “Meil on mõned reeglid, keelame pornograafia ja relvad, meil on reeglid selle kohta, mida eksponendid saavad näidata ja milliseid pilte näidata, ning piiride tõmbamine on alati keeruline,” sõnas ta, kuid garanteeris, et CTA-l on kõik huvid ja maitsed. austust silmas pidades. kĂĽlastajate ja eksponentide poolt ning sellistel rahvusvahelistel ĂĽritustel, kus toimub rohkem kui 160 riiki, on vaja säilitada järjepidevus, et hõlmata kogu kultuuriline mitmekesisus.

Ja kas näitus on jätkuvalt järjest digitaalsemas tulevikus? “Vajame seda kogemust, et näha asju, ĂĽhendada inimesi, leida inimesi, keda pole kunagi kohanud, ja edendada innovatsiooni,” garanteerib ta.

SAPO TEK on Las Vegases CES 2020-l, et leida peamised trendid ja kõige huvitavamad vidinad, aga ka kõige kummalisemad ning siin saate jälgida kõiki uudiseid, mida me otse Las Vegasest toome.