CES 2020: Dell ja Alienware toovad mängijatele eksklusiivse tarkvara ja tooted

Dell ja Alienware esitlevad CES 2020-l uut G5 15 SE sĂĽlearvutit, Alienware’i monitori ja eksklusiivset tarkvara mängijate publikule

Ligi kakskĂĽmmend aastat tagasi vihmavarju all Dell, A Alienware kuulutas välja tööstuse esimese mängijate sĂĽlearvuti – sĂĽlearvuti Pindala-51m. Ligi kaks aastakĂĽmmet hiljem Dell ja Alienware maandus edasi CES 2020 (tarbeelektroonika näitus 2020) näitab, miks nad on mängurite turul endiselt liidrid.

Pöörates tähelepanu avalikkusele, kes otsib kvaliteeti koos taskukohaste hindadega, Dell kingitused G5 15 SE (eriväljaanne), odavamad G-seeria sĂĽlearvutid uutele mängijatele ja uued monitorid Alienware Gaming. Teine uudsus on Alienware’i teine ​​ekraan, ĂĽks tarkvara kelle ĂĽlesanne on kuvada nutitelefonis mängu jõudlust ilma, et peaksite ekraane vahetama või missioonist lahkuma. Vaadake põhitoodet lehelt Dell aastal CES 2020.

Dell G5 15 SE sĂĽlearvuti

Delli G5 15 SE mängumärkmik on CES 2020 kaubamärgi üks peamisi uuendusiDell G5 15 SE mängumärkmik on CES 2020 üks brändi suuremaid uudiseid

Stiilne ja elegantne sĂĽlearvuti G5 15 SE on ĂĽks tipphetki Dell maailma suurimal tehnikasĂĽndmusel. Masin saabub hõbedast pakitud ja metalldetailidena. Kujundus võimaldab ekraani kĂĽlgklaviatuurist “eraldi”, Töölaud.

SEE G5 15 SE on esimene märkmik aastast G-seeria kärgprotsessori kandmiseks AMD Ryzen 4000 H 3. põlvkond (kuni 8 südamikku / 16 lõime), ühendatud uue GPU-ga AMD Radeon RX 5600M. Kaks kiipi pärit Oh jumal tehnoloogia abil tõhusalt töötada AMD SmartShift, optimeerib tööülesannete täitmist ja annab nutikalt energiat protsessorite vahel Ryzen ja Radeoni GPU.

Dell G5 15-l on valikuline WASD-ga 4-tsooniline RGB-klaviatuurDell G5 15-l on valikuline WASD-ga 4-tsooniline RGB-klaviatuur

Peal G5 15 SE, A Dell töötades funktsioonide kallal, et mängu paremaks muuta. Makrolukk “Mängu nihe” võimaldab kiiret alustamist peamistest mänguvalmis seadetest koos parema jõudlusega, mis vähendab latentsust ja parandab mängusisest kiiret ja ĂĽmbritsevat pildikvaliteeti.

Keelekümblus on veelgi täielikum Alienware juhtimiskeskus, mis pakub kasutajale jaoturit nii välise valgustuse seadete juhtimiseks kui ka mängudes. SEE tarkvara Eksklusiivne integreeritud 3D nahimiline heli 360-kraadise helikogemuse pakkumiseks Heli taasesitus. Peale selle pakub see kohandamiseks erinevaid mängukeskusi.

Ăśksikasjad Dell G5 15 SE kohtaĂśksikasjad Dell G5 15 SE kohta

SEE Dell G5 15 SE on 15,6-tollise Full HD ekraaniga ja valikulise 144Hz värskendussagedusega. Klaviatuur on valikuline neljatsooniline RGB koos WASD-ga. Hea mänguaja säilitamiseks on sellel sülearvutil valikuline 68WHr aku.

Mis puudutab hinda, Dell teatab, et mängurimudel jõuab kauplustesse aprillis 2020 hinnaga 799,99 USA dollarit (umbes 3300 dollarit).

Alienware 25 mängumonitor

Alienware Gaming Monitoril on 240 Hz reageerimisaeg 1 ms

Alienware Gaming Monitoril on 240 Hz reageerimisaeg 1 ms

Teine uudsus, mida eeldab Showmetech eelmisel nädalal, tuli Alienware, monitoriga 25 mängimonitori (AW2521HF). Monitorid on valmistatud tagasiside e-Spordi mängijate kogukond alates Meeskonna vedelik, elektrooniline spordiorganisatsioon.

Arvutimängude populaarsuse tõttu siis Dell selgitas, et mängijad otsivad masinaid, mis pakuvad kaasahaaravamat, reageerivamat ja väledamat kogemust.

Mõeldes sellele, oli ettevõte kohal Tarbeelektroonika näitus 2020 25 tollise ja IPS-tehnoloogiaga toode. Monitori värskendussagedus on 240 Hz, seetõttu on see kaks korda kiirem kui enamikul turul olevatel mängimonitoridel; reageerimisaeg on 1 ms. Sellega Mängude monitor tagab pildikvaliteedi koos omamaise HD-eraldusvõimega.

IPS-paneeliga võite Alienware 25 mängimonitoril oodata ühtlast värvi mis tahes nurga alt

IPS-paneeliga võite Alienware 25 mängimonitoril oodata ühtlast värvi mis tahes nurga alt

Tänu IPS-paneelile on tagatud ühtlane värv igas nurgas, Dell. Järgmine on tehnoloogia AMD FreeSync ja ühilduvus NVIDIA G-SYNC need võimaldavad sujuvat mängimist ilma kahjuliku pildikvaliteedita mängimise ajal.

Alienware 25 mängimonitorilt naasmineAlienware 25 mängimonitorilt naasmine

Insener aadressil Dell / Alienware uute esteetiliste ja funktsionaalsete disainielementide lisamine. SEE Mängude monitor sellel on õhem ja reguleeritavam tugi koos kõrguse reguleerimise markeritega, samuti kitsenevad ja vertikaalsed jalad, mis sobivad klaviatuuri alla.

SEE Alienware Näita seda 25 mängimonitori on ametlik jälgija Meeskonna vedelik ja ülemaailmne konkurents legendide liiga. Seade peaks poodidesse jõudma alates 11. märtsist hinnaga 499,99 dollarit (umbes 2040,00 dollarit, teisendab).

Alienware’i teine ​​ekraan

Alienware Second Screen on Celli 2020 ĂĽks Delli uutest toodetestAlienware Second Screen on Celli 2020 ĂĽks Delli uutest toodetest

SEE Dell ka kandma CES 2020 Seda Alienware’i teine ​​ekraan. See on uus kontseptsioon tarkvara mis võimaldab mängijatel vaadata nutitelefoni kaudu arvuti jõudlust ja statistikat. See takistab kasutajaid avaekraanilt lahkumast.

Kasutage ära selle jõu aluseks olevat tehnoloogiat Dell Mobile Connect, Alienware’i teine ​​ekraan sĂĽnkroonitud kasutajaga Alienware juhtimiskeskus ĂĽksikasjaliku protsessori, GPU ja RAM-i diagnostika jaoks, kõik reaalajas.

Isegi serveeriti sees Tarbeelektroonika näitus, A Dell väita seda tarkvara võib muutuda, sest see on aktsepteeritud tagasiside nagu lisavõimalused, mida mängijad soovivad näha.

Ettevõtte jaoks on selle uudsuse eesmärk aidata mängijatel, kellel pole alati juurdepääsu teisele kuvarile, jälgida oma jõudlust mängust lahkumata. Muu teave ja kättesaadavus pole avaldatud.

See on mängurite põhitoode Dell ja Alienware aastal CES 2020. Siiani pole teavet selle kohta, millal need Brasiilias käivitatakse. Rohkem uudiseid kuulutatakse välja alates homme, 7. jaanuarist Tarbeelektroonika näitus, katvusega Showmetech.