CES 2020: järgmine tehnikamaailma ükssarvik võib olla Las Vegases asuvas Eureka pargis

Eureka park asub Sands Expo juures ja on CES 2020-st eraldiseisev piirkond. Lihtsalt sisenege sellesse ruumi, et mõista, et siinne keskkond on meeletum, väga erinev suurimatest ettevõtete näitusesaalidest, kuid isegi alustavatest ettevõtetest, mis asuvad selle kongressikeskuse muudel tasanditel, mis on ühendatud selle Veneetsia hotell.

Sel aastal osales rohkem kui 1200 idufirmat väikestes boksides, mis olid nii kunstiga seotud kui ka eristavate ja huvitavate elementidega ning mis kõik meelitasid külastajaid, investoreid ja ajakirjanikke, mütsidest muusikani, täidisega loomade ja animatsioonide kaudu. muud.

Kes kahtleb, et Las Vegas on koht, kus ettevõtted tulevad äri tegema, ei sobi veel ĂĽhele tasuta bussile, mis sõidab CES-i erinevate piirkondade vahel, või lihtsalt istub ĂĽhes koridoris. Vestlus toimub loomulikult, paljud inimesed on huvitatud lugude jagamisest ja oleme näinud ettevõtjate vahel mõningaid “matše”, mis lõpuks vahetavad kohtumiste kuupäevadega kaarte ja kontakte.

Kuid tribüünidel on liikumine veelgi intensiivsem. On investoreid, kes otsivad idufirmasid tehnoloogiaga, millesse saaks investeerida, ja ettevõtteid, kes otsivad omandamisi ja ühinemisi või värbavad lihtsalt tehnoloogiat arendavaid “ajusid”.

CTA andmete kohaselt on alates 2010. aastast siia kogutud enam kui 1,2 miljardit dollarit investeeringuid ja paljud ettevõtted on lõpuks kolinud sellelt väikeselt kioskilt suuremale näitusealale.

Sel aastal osalenud 1200 idufirma hulgas on üksikuid registreerumisi, ettevõtteid, kes on spetsiaalsete alade korraldatud stendidel, aga ka palju kollektiivset kohalolekut, mida riigid reklaamivad.

Kokku kinnitas CTA, et Eureka pargis on kohal 50 riiki, kuid mõnel on rohkem “kaalu”, näiteks Prantsusmaal, Itaalias, Taiwanil, Singapuris, Koreas ja Jaapanis, mis tõid näitusele kĂĽmneid idufirmasid, mis kokku on sama . “Sponsorite” ruum. Kohal oli ka 14 ĂĽlikooli, sealhulgas Notre Dame’i ĂĽlikool ja Columbia ĂĽlikool.

Shark Tanki TV-programmil on CES-is eriväljaanne ja siin otsitakse parimaid ettevõtjaid ning varasematest mängijatest on olnud edulugusid, kus Benjilock isegi pääses programmi ning tagas Kevin O’Leary toetuse ja investeeringud.

Hea ettevõtlusvaimu jaoks pole oluline mitte hoiakumeetmed, vaid ideede järjepidevus. Ja ka võime investoreid ja ajakirjanikke meelitada, töö, mis algas juba ammu enne messi avamist, kontaktide ja teabe jagamisega.

SAPO TEK on Las Vegases CES 2020-l, et leida peamised trendid ja kõige huvitavamad vidinad, aga ka kõige kummalisemad ning siin saate jälgida kõiki uudiseid, mida me otse Las Vegasest toome.