contador gratis Saltar al contenido

CES 2020 kõige huvitavam märkmik

CES 2020 kõige huvitavam märkmik

Milline märkmik sobib teie rutiiniks? Milline on vastupidav või kumb on kaasaskantavam? Vaadake CES 2020 silmapaistvate sülearvutite loendit

seda märkmik tähistab tugevat kohalolekut CES 2020, kas järjestikuste turul juba tuntud mudelite või uuenduslike kontseptsioonide esitlustega.

On mudeleid, mis viivad praktilisuseni, samas kui teistel on väga "tugevad" konfiguratsioonid neile, kes vajavad maksimaalset tootlikkust. Kuid mis oli näituse peamine teadaanne? Seda loeme järgmistes lõikudes.

Lenovo ThinkPad X1 klapp

Sülearvutid saavad põhja kasutada teise ekraanina või virtuaalse klaviatuurina (Foto: Reproduo)Sülearvutid saavad põhja kasutada teise ekraanina või virtuaalse klaviatuurina (Foto: Reproduo)

A Lenovo kuvatakse ThinkPad X1 klapp, kokkupandav märkmik, mis tuli kuulsa mudeli "2 ühes" asemele.

Huvitaval kombel on see kaasas virtuaalse Bluetooth-klaviatuuriga, mis ei sunni teid ekraanile tippima, kuid kui kasutaja seda soovib, on võimalik aktiveerida funktsioon, mis jagab selle kaheks osaks, kasutada seadet ise tippimiseks. See oluline funktsioon on neile, kes soovivad kasutada Thinkpad X1 klapp näiteks töölauale.

Lisaks hõlbustab mobiilsust suletud raamatu suurune märkmik, kui see on suletud. Riistvara ThinkPad X1 klapp pole täpsustatud, kuid ürituse ajal "nähti" teda uue Tiigerjärve protsessoriga jooksmas, alates Intel. Lisaks eeldatakse, et opsüsteem keskendub seadmetele, mida saab kokku voltida, näiteks Windows 10X – vaata, mida ta saab allpool teha:

Galaxy Chromebook

Galaxy Chromebooki paladel on parimad seaded (foto: reprodutseerimine)Galaxy Chromebooki paladel on parimad seaded (foto: reprodutseerimine)

Ikka räägitakse kaasaskantavatest sülearvutitest Galaxy Chromebook Esimene nimega Chromebook Galaktikaalates Samsung. Selle keha paksus on ainult 9,6, külgede ja ülaosaga on väga õhukesed servad.

Lisaks on sellel 13,3-tolline 4K puutetundlik AMOLED-ekraan, mida saab kasutada sülearvutisse salvestatud S-Pen-iga. J a Samsung ütles, et 4K ekraan saab muuta oma värvitemperatuuri ruumi valgustuse põhjal, kasutades Ambient EQ tehnoloogiat, sama mis Pesa pesa.

Ütlematagi selge Chromebook lisaks sellele on ka Athena projekti kategooria sertifikaat, mis tähendab, et toote kvaliteedi ja praktilisuse tagamiseks on see läbinud mitu jõudlus- ja vastupidavuskatset. See hõlmab Inteli 10 põlvkonna protsessoreid ja RAM-i kuni 16 GB. Vaadake kõiki uudiseid meie artiklist allpool:

Dell Concepti duett ja Ori Concept

Nii Duet Concept kui ka Ori on uued viisid Nii dueti kontseptsioonid kui ka Ori on märkmike uusi mõtlemisviise (foto: reprodutseerimine)

Need on kaks prototüüpi Dell mis seisneb sülearvutile väga futuristliku välimuse andmises. Ikka ilma paljude detailide avaldamiseta Ori Sarnane Neo Surface alates Microsoft, kujundusega "origami", mis on ka selle nime päritolu. Ekraan on 13 tolli ja eraldusvõime on QHD +.

Concept Ori on väga sarnane ThinkPad X1 PadigaConcept Ori on väga sarnane ThinkPad X1 Padiga (reprodutseerimine: Dell)

Jo Duett eemaldab sülearvuti allosas asuva klaviatuuri, et asetada teine ​​ekraan, mis võtab sama ruumi. Igal neist on keskmiselt 13,4 tolli ja neid saab kasutada koos või eraldi. Neile, kes soovivad traditsioonilisemat elamust, on võimalus klaviatuur ka põhja külge kinnitada.

Lavie Mobile Pro

Lavie Mobile Pro suurim esiletõst on selle väga kerge kaal (Foto: reprodutseerimine)Lavie Mobile Pro suurim esiletõst on selle väga kerge kaal (Foto: reprodutseerimine)

Mis köidab kõige rohkem tähelepanu Lavie Mobile Pro selle kaal, olles üks kergematest CES 2020 umbes 800 grammise kaalu kohta! Materjali valikul vastutab seadme kerguse eest kõige enam. Kere on valmistatud magneesiumi ja liitiumi maatriksist, mida kasutati algselt kosmosetööstuses; kate on valmistatud süsinikust, mis on väga vastupidav, võistlusauto tase; lõpetage magneesiumiklaviatuuriga.

Vaatamata väikesele kaalule on sellel siiski "lugupidavad" spetsifikatsioonid, sealhulgas 8. põlvkonna Core i7 protsessorid; 512 GB SSD ja 15 tunni aku.

Dell XPS 13 2020

Aastast traditsiooni säilitades erineb XPS 13 2020 eelmisest väljaandest oma kujunduse poolest (Foto: reprodutseerimine)Aastast traditsiooni säilitades erineb XPS 13 2020 eelmisest väljaandest oma kujunduse poolest (Foto: reprodutseerimine)

A Dell tuntud oma lugude käivitamise eest igal aastal XPS 13, ja 2020. aasta väljaanne kutsub tähelepanu üles viima olulisi muudatusi selle ülesehituses võrreldes eelmiste aastatega. Seekord on ekraan pisut väiksem ja 25% heledam.

Nüüd võtab klaviatuur kogu korpuse laiuse ja puutetundlik paneel on eelmisega võrreldes kasvanud 17%. Ekraan hõivab 91,5% ekraanist, mis on 13,4 tolli ja suhe on 16:10.

Sellega tuleb ka kaasa Windows 10 ja tehnilised kirjeldused hõlmavad 10. põlvkonna Intel Core protsessoreid, valikutega i3-1005G1, i5-1035G1 või i7-1065G7, keskendudes töö optimeerimisele tehisintellekti kaudu. Selle juurde kuulub RAM-i võimalus vahemikus 4 GB kuni 32 GB. SSD-mäluseade võib varieeruda vahemikus 256 GB kuni 1 TB.

Odavaimal väljaandel on Full HD-paneel, samas kui kõige kallim on UHD + 4K eraldusvõimega 3200 2400 pikslit. Patareid on mõlemas versioonis samad, pakkudes energiat kuni 19-tunniseks kasutamiseks.

Elite Dragonfly G2 HP

Dragonfly G2 paistab silma 5G ühenduvuse ja integreeritud bluetooth-jälgijaga (Foto: Reproduo)Dragonfly G2 paistab silma 5G ühenduvuse ja integreeritud bluetooth-jälgijaga (Foto: Reproduo)

seda Eliit Dragonfly G2 tähelepanu äratama, kuna see on sülearvuti, mille Bluetooth-jälgija on pärit Plaat ja 5G ühenduvus. Viimase osas saavad kasutajad modemi abil sülearvuti versiooni Qualcomm X55 LTE + 5G, mis toetab järgmise põlvkonna Internetti.

Erinevus on selles, et sülearvuti on nüüd sisemiselt integreeritud. Kuni selle ajani peab jälgija olema kinnitatud seadme katte külge. See sobib ideaalselt neile, kellel on vaja seade kiiresti üles leida ja kui see asub väljaspool Bluetoothi ​​leviala, näitab rakendus oma viimast asukohta.

Acer ConceptD 7 Ezel

Acer's ConcdpgD on kaasaskantav sülearvuti ka kõige nõudlikumatele kasutajatele (reprodutseerimine: Acer)Acer's ConcdpgD on kaasaskantav sülearvuti ka kõige nõudlikumatele kasutajatele (reprodutseerimine: Acer)

Vastavalt Co-COO of Acer, Laulis Jerry Kao Ezeli 7 kontseptsioon see sobib professionaalidele, kes töötavad 2D ja 3D loominguga ning vajavad visandite ja esitluste tegemiseks märkmikku.

Sellel on 4K IPS-ekraan, RTX-videokaart alates NVIDIA,, 32 GB DDR4 mälu ja 2 TB SSD. Samuti on olemas Pro väljaanne, millel on Intel Xeon protsessor, NVIDIA Quadro RTX GPU, ühilduvus ECC mälu ja Windows 10 Proga.

LG Gram 2020

Uus LG Gram 2020 ühendab suure kaasaskantavuse valguse ja jõudlusegaUus LG Gram 2020 ühendab suure kaasaskantavuse valguse ja jõudlusega

Märkmiku rida Gram 2020 suurendage kaasaskantavust ja jõudlust, kuna neil on juba Intel 10 põlvkonna protsessor ja valikud kuni 24 GB RAM-iga. Kui soovite redigeerimisega olla praktilisem, valige mudel "2-in-1", mis on varustatud puuteekraaniga, mis ühildub Stylus-tühistajaga.

Liini võimsaim sülearvuti, 17 tolli, mis tagab suurema tootlikkuse kergete ja tippkonfiguratsioonide korral. Ekraan ja IPS LCD eraldusvõime WQXGApakkuda täpsemaid pilte ning selgeid ja täpseid värve. Pole ime, et ta teda tunnustas CES 2020 innovatsiooniauhind.

Ja kas kavatsete seda märkmikku osta? Mida arvate neist? Jätke see kommentaaridesse!

Font: Tomsi juhend